Školní rok 2015 / 2016

27.06.2016 12:38

Sofie Popova ve vysílání ČRo 3 "Vltava"

Žákyni naší ZUŠ, SOFII POPOVOU (ze třídy uč. Aleny Hejdové), si můžete poslechnout ve vysílání Českého rozhlasu 3 Vltava. Pořad Akademie odvysílá záznam Koncertu lureátů soutěžní přehlídky "Mladý klavír Pražské konzervatoře" ze dne 9. dubna 2016.   Datum a čas...

—————

06.06.2016 18:54

Pražský pěvec 2016

ŽÁCI UČ. XENIE PODOLCHOVÉ SE ZÚČASTNILI PĚVECKÉ SOUTĚŽE „PRAŽSKÝ PĚVEC 2016“ (3. – 5. ČERVNA, PRAHA)  A ZAZNAMENALI VÝRAZNÝ ÚSPĚCH:   ANNA HROMÁDKOVÁ, II. KATEGORIE 1. MÍSTO   MATĚJ SAINER, III. KATEGORIE 1. MÍSTO   KLAVÍRNÍ DOPROVOD: UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ

—————

09.05.2016 12:33

Celostátní kolo soutěže ZUŠ - Komorní hra s převahou dechových nástrojů, 5. - 8. května, ZUŠ Orlová

V CELOSTÁTNÍM KOLE SOUTĚŽE ZUŠ V KOMORNÍ HŘE S PŘEVAHOU DECHOVÝCH NÁSTROJŮ, KTERÁ SE KONALA 5. – 8. KVĚTNA V ZUŠ J.R. MÍŠI V ORLOVÉ, SOUTĚŽILY I DVA SOUBORY NAŠÍ ZUŠ:   FLAUTOBANDA ( kvarteto zobcových fléten), uč. Marie Vencourová (Vendula Jelínková, Kateřina...

—————

25.04.2016 12:17

Teplické flautohry 2016

ŽÁCI ZE TŘÍDY PANÍ UČITELKY MARIE VENCOUROVÉ SE ZÚČASTNILI JIŽ 7. ROČNÍKU SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY „TEPLICKÉ FLAUTOHRY 2016“.   CECÍLIE LADOVÁ 1. KATEGORIE    1. MÍSTO KRYŠTOF BROŽ 4. KATEGORIE    1. MÍSTO FLAUTOBANDA (KVARTETO ZOBCOVÝCH FLÉTEN) KATEGORIE 2A...

—————

18.04.2016 13:35

Karlovarská růžička 2016

DVĚ ŽÁKYNĚ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNILY XIX. ROČNÍKU SOUTĚŽE „KARLOVARSKÁ RŮŽIČKA“, KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ KLAVÍRISTY DO 13 LET. (15. - 16. dubna 2016)   DARINA PIŠLOVÁ 2. KATEGORIE, ZE TŘÍDY UČ. JARMILY VALENTOVÉ 1. MÍSTO VENDULA JILEČKOVÁ 2. KATEGORIE, ZE TŘÍDY UČ. MARKÉTY...

—————

13.04.2016 10:54

Žáci tanečního oboru

Žáci 3. ročníku tanečního oboru (uč. Jakub Henzl) získali s choreografií "Ledové království" dvě ocenění:   Taneční soutěž "Taneční skupina roku 2016", 27. března, Most - 3. místo   Taneční soutěž "O Jiřetínskou štolu", 2. dubna, Horní Jiřetín - 1. místo   Gratulujeme.

—————

11.04.2016 12:23

Czech Clarinet Art 2016

CZECH CLARINET ART (7. – 10. DUBNA 2016, KONZERVATOŘ TEPLICE)   BARBORA BACHOVÁ – KLARINET, BABY KATEGORIE 2. CENA   (ZE TŘÍDY UČ. RADOSLAVY KUNČAROVÉ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. ALENA HEJDOVÁ) GRATULUJEME!

—————

11.04.2016 12:21

Pro Bohemia Ostrava 2016

PRO BOHEMIA OSTRAVA 2016 (8. – 10. DUBNA 2016, JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA)   ANNA HROMÁDKOVÁ – ZPĚV, II. KATEGORIE ČESTNÉ UZNÁNÍ   MATĚJ SAINER – ZPĚV, III. KATEGORIE 2. CENA (OBA ZE TŘÍDY UČ. XENIE PODOLCHOVÉ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ)   GRATULUJEME!

—————

04.04.2016 15:47

Koncert laureátů - Mladý klavír Pražské konzervatoře

Žákyně naší školy, Sofie Popova (z klavírní třídy uč. Aleny Hejdové), vystoupí jako laureátka mezinárodní soutěžní přehlídky Mladý klavír Pražské konzervatoře 2015 na koncertu laureátů, který se uskuteční v sobotu 9. dubna 2016 v 18.30 hodin v koncertním sále Pražské konzervatoře. Koncert bude...

—————

01.04.2016 16:14

Krajské kolo soutěže ZUŠ - komorní hra s převahou smyčcových nástrojů, pátek 1. dubna 2016, ZUŠ Teplice

KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU SMYČCOVÝCH NÁSTROJŮ PÁTEK 1. DUBNA 2016, ZUŠ TEPLICE   KLAVÍRNÍ KVARTETO (B. Flenerová, J. Ladová, D. Pišlová, S. Jung) I. kategorie (uč. Iva Jungová) 2. MÍSTO   KLAVÍRNÍ TRIO (A. Karpíšková, A. Zimányiová, T. Jirošová) II. kategorie (uč. Iva Jungová) 1....

—————