Call
MenuMENU

×

Videogalerie

Vítejte u záznamu jedinečného koncertu, který se konal v nově rekonstruovaném koncertním sále Základní umělecké školy Teplice, připomínajícího 100. výročí narození jednoho z nejvýznamnějších pianistů, zpěváků a českých skladatelů populární hudby, Jiřího Šlitra. Tento koncert byl nejen poctou jeho nezapomenutelnému dílu, ale také příležitostí oslavit jeho nezměrný přínos české kultuře. Účinkovali zpěváci, zpěvačky a sbory pěveckého oddělení ZUŠ Teplice, kteří s láskou a nadšením přednesli řadu Šlitrových nejznámějších skladeb. Od „Pramínku vlasů“ přes „Krajinu posedlou tmou“ až po „Malé kotě“, každá píseň nesla jedinečný skladatelův rukopis doplněný o texty plné emocí, humoru a lidskosti Jiřího Suchého. 


Vítejte u záznamu jedinečného koncertu, který se uskutečnil 7. února 2024 v nově rekonstruovaném sále ZUŠ Teplice. Tento večer byl věnován oslavě české hudební kultury a předvedení uměleckých dovedností mladých hudebníků z dechového oddělení naší školy.

Co uvidíte:

Talentovaní žáci zahráli na širokou škálu dechových nástrojů, od zobcové flétny, příčné flétny, hoboj, klarinet, saxofon, až po trubku, pozoun a lesní roh. Každé vystoupení přináší jedinečnou interpretaci klasických i moderních českých skladeb, ukazující nejen technickou zručnost, ale i emocionální hloubku a spojení s hudebním dědictvím. Tento koncert nebyl jen obyčejnou hudební událostí; byl svědectvím vášně, odhodlání a talentu mladé generace hudebníků. Každý výkon otevírá okno do světa české hudby, nabízí posluchačům bohaté hudební zážitky a zanechává trvalý dojem.


Pozvánka k přijímacímu řízení

Ke zhlédnutí propagační video školy. Informace k samotnému přijímacímu řízení jsou umístěny v sekci Přihlášení do školy.


Ohlednutí za Happeningem ZUŠ

Ohlédnutí za Happeningem ZUŠ Teplice, který se uskutečnil ve středu 24. května 2023 za Zahradním domem Teplice. Akce byla součástí celostátní prezentace základních uměleckých škol (ZUŠ Open).


Flautobanda: Jazzy Fugue

Kvartet zobcových fléten ve složení Cecílie Ladová, Daniela Žemličková, Barbora Goffa a Matěj Brož si pro nás připravil dvě videa. Pod vedením paní učitelky Marie Vencourové Flautobanda obhájila první místo jak v Ústředním kole soutěže ZUŠ, tak i na soutěžní přehlídce "Teplické flautohry".

Videa byla pořízena v prostorách teplické konzervatoře.


Flautobanda: G. Ph. Telemann

Kvartet zobcových fléten ve složení Cecílie Ladová, Daniela Žemličková, Barbora Goffa a Matěj Brož si pro nás připravil dvě videa. Pod vedením paní učitelky Marie Vencourové Flautobanda obhájila první místo jak v Ústředním kole soutěže ZUŠ, tak i na soutěžní přehlídce "Teplické flautohry".

Videa byla pořízena v prostorách teplické konzervatoře.


21. března. 2023, Velký sál - Krušnohorské divadlo Teplice

Tradiční koncert ZUŠ Teplice, na kterém se představily pěvecké sbory mladších a starších žáků, smyčcový soubor, smyčcový orchestr, kytarové soubory mladších a starších žáků, All Band a Big Band ZUŠ Teplice se svými sólisty.

Umělečtí vedoucí: Jana Moravcová, Xenie Podolchova, Bohdana Sanktusová, Šimon Přibyl, Petra Rýčová, Iva Jungová, Pavel Weinelt, Lukáš Čajka, Lada Jaffe (klávesové nástroje)

Klavírní doprovod: Markéta Loskotová, Tereza Sanktusová

Kontrabas: Radim Sanktus, bicí souprava: Pavel Weinelt


Záznam Koncertu populárních melodií

Záznam Koncertu populárních melodií, který se uskutečnil v úterý 22. listopadu 2022 v Estrádním sále DK Teplice. Na koncertu účinkovaly soubory All Band a Big Band, které doplnili žáci pěveckého oddělení.


Sestřih Happeningu ZUŠ Teplice

Sestřih z akce "Happening ZUŠ Teplice", která se uskutečnila ve středu 15. června 2022 mezi 14.30 a 18.20. Vystoupení všech oborů školy doplnil "Okresní přebor", čas, ve kterém jsme přivítali okolní základní umělecké školy z okresu Teplice.


Reportáž z vernisáže výstavy v Botanické zahradě Teplice

Vernisáž se uskutečnila v úterý 5. dubna od 17.00 hodin


Koncert učitelů

video zveřejněno dne 7.5.2021

Rodinný koncert

Tradiční rodinný koncert, tentokrát v provedení formou videonahrávek z domácího prostředí.

Video zveřejněno 21.4.2021

Klavírní koncert z pokojíčků

Koncert žáků klavírního oddělení z domácího prostředí.


Další videa:


kraj
kraj
kraj