+420 417 539 074

Úspěchy

ŠKOLNÍ ROK 2018 / 2019


PRAGUE JUNIOR NOTE 2019

Žákyně DARINA PIŠLOVÁ (třída paní učitelky Jarmily Valentové) se zúčastnila klavírní soutěže Prague Junior Note 2019 (14. - 16. června 2019, Praha) a získala krásné 2. místo!

Gratulujeme!


ÚSPĚCH V ÚSTŘEDNÍM KOLE SOUTĚŽE ZUŠ
KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU SMYČCOVÝCH NÁSTROJŮ
17. KVĚTNA 2019, ZUŠ JINDŘICHŮV HRADEC

SMYČCOVÉ TRIO ZUŠ TEPLICE
VE SLOŽENÍ

ANETA TRNKOVÁ          – housle

JUSTÝNA NOVOTNÁ     – housle

VILÉM HOLÁSEK            – violoncello

PEDAGOGICKÉ VEDENÍ
uč. IVA JUNGOVÁ a JANA VINTROVÁ

ZÍSKALO V SOUTĚŽI

3. CENU

GRATULUJEME!


ÚSPĚCH V ÚSTŘEDNÍM KOLE SOUTĚŽE ZUŠ
KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU DECHOVÝCH NÁSTROJŮ
27. DUBNA 2019, ZUŠ LIBEREC

KVARTET ZOBCOVÝCH FLÉTEN
FLAUTOBANDA 
VE SLOŽENÍ
KRYŠTOF a MATĚJ BROŽOVI,
CECÍLIE LADOVÁ, KATEŘINA LUKEŠOVÁ
PEDAGOGICKÉ VEDENÍ
UČ. MARIE VENCOUROVÁ

ZÍSKAL V SOUTĚŽI
1. CENU
A
OCENĚNÍ
ZA INTERPRETACI SKLADBY
„TANGO FÜR ELISE“

GRATULUJEME!!


TEPLICKÉ FLAUTOHRY 2019

KONZERVATOŘ TEPLICE, 12. - 14. DUBNA 2019

Děkujeme všem žákům, kteří se zúčastnili soutěže Teplické flautohry 2019, za získaná ocenění a skvělou reprezentaci školy. Poděkování patří i jejich učitelům.

CECÍLIE LADOVÁ                          1. MÍSTO, ABSOLUTNÍ VÍTĚZKA SOUTĚŽE

4. KATEGORIE

Vyučující: uč. Marie Vencourová, doprovod: uč. Markéta Loskotová a Bohdana Sanktusová 

KATEŘINA LUKEŠOVÁ                2. MÍSTO

5. KATEGORIE

Vyučující: uč. Marie Vencourová, doprovod: uč. Markéta Loskotová

TEREZA PROCHÁZKOVÁ            3. MÍSTO

3. KATEGORIE

Vyučující: uč. Monika Vášová, doprovod: uč. Jana Pochobradská

FLAUTOBANDA                           1. MÍSTO

II. KATEGORIE, TYP A

Vyučující: uč. Marie Vencourová

TRIO BELLAS DAMAS                  1. MÍSTO

II. KATEGORIE, TYP B

Vyučující: uč. Marie Vencourová, Iva Jungová, Markéta Loskotová a Miroslava Ladová

GRATULUJEME!


LITVÍNOVSKÉ DŘEVOHRANÍ

12. 4. 2019, ZUŠ Litvínov

Kryštof Brož - 2. cena, IV. kategorie

hra na fagot

vyučující: uč. Radovan Skalický

doprovod: uč. Markéta Loskotová

GRATULUJEME!


KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ
KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU SMYČCOVÝCH NÁSTROJŮ
PONDĚLÍ 1. 4. 2019, ZUŠ TEPLICE


VIOLONCELLOVÉ DUO                                      1. cena

Violoncellové duo bylo jedním ze dvou absolutních vítězů soutěže, ale soutěžící v dané kategorii nepostupují z krajského kola do kola ústředního.

Antonie Zimányiová a Samuel Jung

uč. Jana Vintrová, II. kategorie

SMYČCOVÉ TRIO                                                1. cena (náhradníci na postup do Ústředního kola)

Justýna Novotná a Aneta Trnková – housle, Vilém Holásek – violoncello

uč. Iva Jungová a Jana Vintrová, II. kategorie

TRIO BELLAS DAMAS                                         1. cena (náhradníci na postup do Ústředního kola)

Cecílie a Johanka Ladovy – zobcová flétna a housle, Vendula Jilečková – klavír

uč. Marie Vencourová, Iva Jungová, Miroslava Ladová a Markéta Loskotová, III. kategorie

GRATULUJEME!

Krajské kolo se konalo 1. 4. 2019 v ZUŠ Teplice
Ústřední kolo se bude konat 17. – 19. 5. 2019 v ZUŠ Jindřichův Hradec
Celková výsledková listina ZDE


KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ

HRA NA AKORDEON

KLIMEŠOVÁ Julie - 2. cena v 0. kategorii

ZVĚŘINA Jan - 2. cena ve II. kategorii

vyučující obou žáků: Jiřina Schillerová

GRATULUJEME!

Krajské kolo se konalo 26. 3. 2019 v ZUŠ Štětí.

Celková výsledková listina ZDE


KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽ ZUŠ

KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU DECHOVÝCH NÁSTROJŮ

KLARINETOVÉ KVARTETO - 1. cena (náhradníci na postup do Ústředního kola)
Julie Emingerová, Ondřej Hoffmann, Šimon Pacák, Prokop Parůžek
uč. Radoslava Kunčarová

KVINTET ZUŠ TEPLICE - 1. cena (náhradníci na postup do Ústředního kola)
Ondřej Buka, Eliška Procházková, Daniela Tauerová, Veronika Vojáčková – příčné flétny
Enis Bennour - klavír
uč. Naděžda Maršálková

FLAUTOBANDA (KVARTET ZOBCOVÝCH FLÉTEN) - 1. cena s postupem do Ústředního kola
Cecílie Ladová, Kryštof a Matěj Brožovi, Kateřina Lukešová
uč. Marie Vencourová

GRATULUJEME!

Krajské kolo se konalo 21. 3. 2019 v ZUŠ Litoměřice
Ústřední kolo se bude konat 25. – 28. 4. 2019 v ZUŠ Liberec

Celkové výsledkové listiny zde


Ústecký kraj
Zřizovatel školy
Člen Ústřední umělecké rady ZUŠ ČR
Člen Ústřední umělecké rady ZUŠ ČR
Člen Asociace ZUŠ ČR
Člen Asociace ZUŠ ČR
Tvůrce webu
Tvůrce webu