Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.


Call
MenuMENU

×

Úspěchy

Školní rok 2021/2022


elitery-2022-page-001.jpg

ELITERY 2022
ŽÁCI TANEČNÍHO OBORU ZUŠ TEPLICE SE ZÚČASTNILI
32. ROČNÍKU POHÁROVÉ SOUTĚŽE TANEČNÍCH FORMACÍ
ELITERY 2022“ (26. - 27. března 2022, Sportovní hala LOUNY),
KTERÁ JE URČENA PRO ŠKOLY, KLUBY A TANEČNÍ SKUPINY

SKUPINA ZUŠ TEPLICE
• 1. MÍSTO / PARKETOVÉ KOMPOZICE MS (DĚTI) •

• 2. MÍSTO / PARKETOVÁ KOMPOZICE VS (DĚTI)•

• 2. MÍSTO / PARKETOVÁ KOMPOZICE VS (JUNIOŘI) •
ŽÁCI ZE TŘÍDY UČ. ANDREY MEDZANSKÉ

GRATULUJEME!


soutez-zus-bici-krajske-kolo-page-001.jpg

SOUTĚŽ ZUŠ 2022 SÓLOVÁ A SOUBOROVÁ
HRA BICÍCH NÁSTROJŮ - KRAJSKÉ KOLO

OLIVER HOFSTETTER
• 2. CENA / 1. KATEGORIE •
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. PAVLA WEINELTA

JAN PEKÁČ
• 1. CENA (postup do ústředního kola) / 4. KATEGORIE •
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. MICHALA MARTINCE

JAN HOLUB
• 2. CENA / 6. KATEGORIE •
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. PAVLA WEINELTA

GRATULUJEME!


soutezni-prehlidka-to-okresni-kolo-page-001.jpg

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA TANEČNÍHO OBORU
ŽÁCI ZUŠ TEPLICE SE ZÚČASTNILI
SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY TANEČNÍHO OBORU

(22. březen 2022, Městské divadlo ŽATEC),
KTERÁ JE URČENA MLADÝM TANEČNÍKŮM.

2. + 3. ROČNÍK TO
• ZLATÉ PÁSMO (návrh na postup do krajského kola) / Kategorie: II. Dětská taneční tvorba •)
ŽÁCI ZE TŘÍDY UČ. RENATY KIRŠNEROVÉ

4 . ROČNÍK TO

• STŘÍBRNÉ PÁSMO / Kategorie: II. Dětská taneční tvorba •)
ŽÁCI ZE TŘÍDY UČ. RENATY KIRŠNEROVÉ


soutezni-prehlidka-to-okresni-kolo-page-002.jpg

5. ROČNÍK TO
• ZLATÉ PÁSMO (postup do krajského kola) / Kategorie: III. Taneční tvorba a interpretace •)
ŽÁCI ZE TŘÍDY UČ. ANDREY MEDZANSKÉ

7. ROČNÍK A II. STUPEŇ TO
• BRONZOVÉ PÁSMO/ Kategorie: IV. Taneční tvorba a interpretace •)
ŽÁCI ZE TŘÍDY UČ. ANDREY MEDZANSKÉ

GRATULUJEME!
BLAHOPŘEJEME UČ. RENATĚ KIRŠNEROVÉ
K OCENĚNÍ POROTY ZA PEDAGOGICKÉ VEDENÍ


soutez-zus-solovy-zpev-krajske-kolo-page-001.jpg

SOUTĚŽ ZUŠ 2022 – SÓLOVÝ A KOMORNÍ ZPĚV

KRAJSKÉ KOLO

ČTYŘI ŽÁKYNĚ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNILY

„SOUTĚŽE ZUŠ 2022 – Sólový a komorní zpěv“ (24. března 2022, ZUŠ Ústí nad Labem),

KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ ZPĚVÁKY.

KATEŘINA NOVÁKOVÁ

  • 1. CENA / 1. KATEGORIE •

ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. GALINY PROKLOVÉ

DORA NĚMCOVÁ

  • 2. CENA / 1. KATEGORIE •

ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY MORAVCOVÉ


soutez-zus-solovy-zpev-krajske-kolo-page-002.jpg

JULIE NÁVORKOVÁ

  • 1. CENA / 2. KATEGORIE •

ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY MORAVCOVÉ

VERONIKA ČERNÁ

  • 2. CENA / 5. KATEGORIE •

ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY MORAVCOVÉ

 GRATULUJEME!

DĚKUJEME ZA KLAVÍRNÍ DOPROVOD

UČ. MARKÉTĚ LOSKOTOVÉ, ALENĚ HEJDOVÉ


beethovenovy-teplice-2022-page-001.jpg

         BEETHOVENOVY TEPLICE 2022
ŽÁKYNĚ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNILA SOUTĚŽE
„BEETHOVENOVY TEPLICE 2022“ (19. a 20. březen 2022, Konzervatoř v Teplicích),
KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ HUDEBNÍKY HRAJÍCÍ NA KLAVÍR.

              MARKÉTA SLADKOVSKÁ

• ČESTNÉ UZNÁNÍ / 2. KATEGORIE •)
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. MARKÉTY LOSKOTOVÉ
                    GRATULUJEME!


soutez-zus-dechy-okresni-kolo-page-001.jpg

SOUTĚŽ ZUŠ 2022 – HRA NA DECHOVÉ NÁSTROJE

OKRESNÍ KOLO

ZOBCOVÁ FLÉTNA

BARBORA GOFFA

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 5. KATEGORIE •

ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. MIROSLAVY LADOVÉ

 

CECÍLIE LADOVÁ

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 7. KATEGORIE •

ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. MARIE VENCOUROVÉ


soutez-zus-dechy-okresni-kolo-page-002.jpg

PŘÍČNÁ FLÉTNA

DANIELA ŽEMLIČKOVÁ

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 6. KATEGORIE •

ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. PŘEMYSLA CHALOUPKY

VERONIKA VOJÁČKOVÁ

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / í. KATEGORIE •

ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. TEREZY ŠLECHTOVÉ

ANNA ČURDOVÁ

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 9. KATEGORIE •

ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. MARIE VENCOUROVÉ

KATEŘINA KARAFIÁTOVÁ

  • 1. CENA / 9. KATEGORIE •

ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. PŘEMYSLA CHALOUPKY


soutez-zus-dechy-okresni-kolo-page-003.jpg

HOBOJ

MATĚJ BROŽ

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 8. KATEGORIE •

ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. MIROSLAVY LADOVÉ

KLARINET

PROKOP PARŮŽEK

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 10. KATEGORIE •

ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. LUKÁŠE ČAJKY

SAXOFON

VOJTĚCH RAKAŠ

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 5. KATEGORIE •

ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. RADOSLAVY KUNČAROVÉ


soutez-zus-dechy-okresni-kolo-page-004.jpg

PETR SIM

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 10. KATEGORIE •

ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. LUKÁŠE ČAJKY

TRUBKA

PETR KŘÍŽ

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 2. KATEGORIE •

ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. KARLA VENCOURA

FRANTIŠEK TOMÁŠ

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 2. KATEGORIE •

ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. KARLA VENCOURA


soutez-zus-dechy-okresni-kolo-page-005.jpg

DOMINIK VAJNLICH 

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 2. KATEGORIE •

ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. KARLA VENCOURA

MATYÁŠ DOLEŽAL

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 10. KATEGORIE •

ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. KARLA VENCOURA

                                  GRATULUJEME!

               DĚKUJEME ZA KLAVÍRNÍ DOPROVOD

      UČ. MARKÉTĚ LOSKOTOVÉ, JANĚ POCHOBRADSKÉ,

ALENĚ HEJDOVÉ, ERICE RANDLOVÉ, SÁŘE PANCHARTKOVÉ


soutez-zus-bici-okresni-kolo.jpg

                                     SOUTĚŽ ZUŠ 2022

        SÓLOVÁ A SOUBOROVÁ HRA BICÍCH NÁSTROJŮ

                                       OKRESNÍ KOLO

OLIVER HOFSTETTER

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 1. KATEGORIE •

ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. PAVLA WEINELTA

JAN PEKÁČ

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 4. KATEGORIE •

ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. MICHALA MARTINCE

JAN HOLUB

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 6. KATEGORIE •

ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. PAVLA WEINELTA

                                      GRATULUJEME!


soutez-zus-solovy-zpev-okresni-kolo-1.jpg

          SOUTĚŽ ZUŠ 2022 – SÓLOVÝ A KOMORNÍ ZPĚV

                                      OKRESNÍ KOLO

 

KATEŘINA NOVÁKOVÁ

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 1. KATEGORIE •

ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. GALINY PROKLOVÉ

 

DORA NĚMCOVÁ

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 1. KATEGORIE •

ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY MORAVCOVÉ


soutez-zus-solovy-zpev-okresni-kolo-2.jpg

JULIE NÁVORKOVÁ

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 2. KATEGORIE •

ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY MORAVCOVÉ

 

VERONIKA ČERNÁ

  • 1. CENA (postup do krajského kola) / 5. KATEGORIE •

ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY MORAVCOVÉ

 

                                   GRATULUJEME!

                   DĚKUJEME ZA KLAVÍRNÍ DOPROVOD

             UČ. MARKÉTĚ LOSKOTOVÉ, ALENĚ HEJDOVÉ


dvorak-mladym.jpg

V 1. ročníku soutěžní přehlídky v oboru hra na klavír
Antonín Dvořák mladým"

získala naše žákyně

MARKÉTA SLADKOVSKÁ

ze třídy
paní učitelky Markéty Loskotové

OCENĚNÍ VE STŘÍBRNÉM PÁSMU

Gratulujeme!

Soutěž pořádala Společnost Antonína Dvořáka
v ZUŠ Taussigova Praha
ve dnech 4. - 5. prosince 2021.


akordkvint_rijen-21.png

Naši žáci se s úspěchem zúčastnili celostátního kola soutěže „O cenu společnosti Akord Kvint", která se konala od 14. do 16. října 2021 ve Františkových Lázních.

Umístění žáků:

Vilém Holásek - violoncello, pedagog: Jana Vintrová
1. CENA

Justýna Novotná - housle, pedagog: Iva Jungová
2. CENA

Matěj Kadlec - housle, pedagog: Petra Rýčová
3. CENA

Anežka Prosková - violoncello, pedagog: Marat Šajachmetov
3. CENA

Klavírní doprovod všech žáků: uč. Iva Davidová

VŠEM ŽÁKŮM I PEDAGOGŮM GRATULUJEME!


big-band_rijen-21.png

ÚSPĚCH BIG BANDU

ŽÁCI NAŠEHO BIG BANDU SE V PÁTEK 15. ŘÍJNA 2021 POD VEDENÍM PANA UČITELE LUKÁŠE ČAJKY ZÚČASTNILI MEZINÁRODNÍHO HUDEBNÍHO FESTIVALU V PARDUBICÍCH, KDE ZÍSKALI 2. MÍSTO!

GRATULUJEME!


matej-kadlec-mezinarodni-houslova-soutez.jpg

 

Mezinárodní houslová soutěž
PhDr. Josefa Micky 2021


ŽÁK NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNIL IX. ROČNÍKU
Mezinárodní houslové soutěže PhDr. Josefa Micky 2 021“

MATĚJ KADLEC

ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. PETRY RÝČOVÉ

čestné uznání / II. kategorie • GRATULUJEME!


Školní rok 2020 / 2021


o-cenu-spolecnosti-akord-kvint.jpg

ŠEST ŽÁKŮ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNILO SOUTĚŽE
„O CENU SPOLEČNOSTI AKORD KVINT“

KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ HUDEBNÍKY HRAJÍCÍ NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE.

MATĚJ KADLEC
1. MÍSTO S POSTUPEM
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. PETRY RÝČOVÉ

JUSTÝNA NOVOTNÁ
1. MÍSTO S POSTUPEM
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. IVY JUNGOVÉ

ANETA TRNKOVÁ
1. MÍSTO
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. IVY JUNGOVÉ

ANEŽKA PROSKOVÁ
1. MÍSTO S POSTUPEM
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY VINTROVÉ

CECÍLIE LADOVÁ 
1. MÍSTO
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY VINTROVÉ

VILÉM HOLÁSEK
1. MÍSTO S POSTUPEM
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. JANY VINTROVÉ

GRATULUJEME


beethovenovy-teplice-2021.jpg

 

BEETHOVENOVY TEPLICE 2021


DVĚ ŽÁKYNĚ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNILY SOUTĚŽE
„BEETHOVENOVY TEPLICE 2021“ (26. a 27. června 2021, Konzervatoř v Teplicích),
KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ HUDEBNÍKY HRAJÍCÍ NA KLAVÍR.

KAROLÍNA M A TĚJ KOVÁ
ČESTNÉ UZNÁNÍ / 2. KATEGORIE •
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. JARMILY VALENTOVÉ

MARKÉTA SLADKOVSKÁ
3. CENA / 2. KATEGORIE •
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. MARKÉTY LOSKOTOVÉ

GRATULUJEME!


litvinovske-drevohrani-2021.jpg

 

ŽÁCI
ZUŠ TEPLICE
SE ZÚČASTNILICELOREPUBLIKOVÉ SOUTĚŽE
DŘEVĚNÝCH DECHOVÝCH NÁSTROJŮ

LITVÍNOVSKÉDŘEVOHRANÍ


MATĚJ BROŽ
ČESTNÉ UZNÁNÍ
ZE TŘÍDY P. UČ. MIROSLAVY LADOVÉ


JOSEF FUJAN
1. MÍSTO
ZE TŘÍDY P. UČ. LUKÁŠE ČAJKY


PROKOP PARŮŽEK
2. MÍSTO
ZE TŘÍDY P. UČ. LUKÁŠE ČAJKY

GRATULUJEME


marketa-sladkovska-soutez-g-mahlera.jpg

 

GUSTAV MAHLER PRIZE
Piano Competition 2021


ŽÁKYNĚ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNIL A MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE
Gustav Mahler Prize Piano Competition 2021“


MARKÉTA SLADKOVSKÁ


ŽÁK YNĚ ZE TŘÍDY UČ. MARKÉTY LOSKOTOVÉ
• 3. cena / II. kategorie • GRATULUJEME!


big-band-zus-teplice-posli-to-dal.jpg

 

 

GRATULUJEME

BIG BAND ZUŠTEPLICE

SE ZAPOJIL DO CELOREPUBLIKOVÉSOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY

VIDEOPREZENTACÍ

POŠLI TO DÁL

ZÍSKAL

V KATEGORIIHUDEBNÍCH PREZENTACÍ

3. MÍSTO


vysledek-souteze-sladkovska.jpg

Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & Sons
KLAVÍRNÍ SOUTĚŽ 

MARKÉTA SLADKOVSKÁ
(ZE TŘÍDY UČ. MARKÉTY LOSKOTOVÉ)
SE ZÚČASTNILA SOUTĚŽE „Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & Sons“
(4. – 6. června 2021), KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ KLAVÍRISTY. 

VE IV. KATEGORII ZÍSKALA 4. CENU

GRATULUJEME!


menart-stipendium-j-novotna.jpg

 

 

ŽÁKYNĚ ZUŠ TEPLICE

JUSTÝNA NOVOTNÁ

ZE TŘÍDY P. UČ.

IVY JUNGOVÉ

SE STALA

STIPENDISTKOU AKADEMIE MENTORINGU UMĚLECKÉHOVZDĚLÁVÁNÍ

MENART2021/2022


GRATULUJEME


karel-matousek-praguitarra-clasica-2021.jpg

PRAGuitarra Clásica 2021

ŽÁK NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNIL MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE
PRAGuitarra Clásica 2021
SOUTĚŽ PROBĚHLA FORMOU VIDEONAHRÁVEK

KAREL MATOUŠEK
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. BOHDANY SANKTUSOVÉ

• 3. cena / 4. kategorie •

KAREL MATOUŠEK SOUTĚŽIL VE SVÉ KATEGORII SE STUDENTY KONZERVATOŘÍ

GRATULUJEME!


les-cles-d-or-2021-virtual.jpg

LES CLES D´OR 2021 - VIRTUAL

ŽÁKYNĚ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNILA SOUTĚŽE
„LES CLES D´OR 2021 - VIRTUAL“,
KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ TALENTOVANÉ HUDEBNÍKY.

 

 JOHANKA LADOVÁ
•   BRONZE MEDAL   •
LEVEL 3, ZE TŘÍDY UČ. IVY JUNGOVÉ

GRATULUJEME!

DĚKUJEME PANÍ UČ. IVĚ DAVIDOVÉ ZA KLAVÍRNÍ SPOLUPRÁCI


ci-prijati-na-konzervator-2021.jpg

ÚČAST VE STIPENDIJNÍM PROGRAMU MENART

Stipendijní program MenART je součástí nadačního fondu Magdaleny Kožené a poskytuje vybraným žákům základních uměleckých škol roční průběžnou stáž u předních uměleckých osobností. Ve výběru pro příští školní rok (2020/2021) jsou i dva žáci naší školy:

MARTIN ŽVACHTA, ZPĚV (UČ. XENIE PODOLCHOVÁ)
– stáž povede paní KATEŘINA KNĚŽÍKOVÁ

 

KRISTÝNA FIGEROVÁ, VÝTVARNÝ OBOR (UČ. RADKA MÜLLEROVÁ)
– stáž povede pan TOMÁŠ CÍSAŘOVSKÝ

Oběma žákům přejeme, ať je pro ně účast přínosem
a obohacením nejen pro jejich umělecký rozvoj!


kraj
kraj
kraj