Školní rok 2014 / 2015

15.06.2015 14:56

Prague Junior Note 2015, 12. - 14. června

—————

27.05.2015 12:45

GRATULACE žákům - celostátní kolo ve hře na dechové nástroje, Liberec 21. - 24. května

GRATULUJEME   NAŠI ŽÁCI, KTEŘÍ USPĚLI V CELOSTÁTNÍM KOLE  SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA DECHOVÉ NÁSTROJE: (LIBEREC, 21. – 24. KVĚTNA)   ·   FUJAN JOSEF 3. MÍSTO I. KATEGORIE HRA NA PŘÍČNOU FLÉTNU UČ. NADĚŽDA MARŠÁLKOVÁ KOREPETITOR: UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ   · ...

—————

18.05.2015 12:58

Soutěž violoncellových duet, 16. května, Bečov nad Teplou

SOUTĚŽ VIOLONCELLOVÝCH DUET   ANTONIE ZIMÁNYIOVÁ a SAMUEL JUNG (třída uč. Jany Vintrové) získali v soutěži, která se konala v sobotu 16. května 2015 (ZUŠ J. Labitzkého, Bečov nad Teplou) 1. CENU VE II. KATEGORII. GRATULUJEME!

—————

18.05.2015 12:57

Celostátní kolo soutěže ZUŠ, Hra na bicí nástroje, pátek 15. května, Praha

ÚSPĚCH V CELOSTÁTNÍM KOLE SOUTĚŽE ZUŠ  – HRA NA BICÍ NÁSTROJE   RADIM BRYCH ze třídy uč. MICHALA MARTINCE získal v soutěži 2. CENU (V. KATEGORIE). Celostátní kolo se konalo 15. května 2015 v Praze. GRATULUJEME!

—————

27.04.2015 13:47

Teplické Flautohry, 24. - 26. dubna

ŽÁCI PANÍ UČITELKY MARIE VENCOUROVÉ OBSADILI V POČETNĚ OBSAZENÝCH KATEGORIÍCH NÁSLEDUJÍCÍ MÍSTA: 3. KATEGORIE ·     ADÉLA LINHARTOVÁ – 1. MÍSTO + CENA PUBLIKA ·     KATEŘINA LUKEŠOVÁ – 2. MÍSTO 4....

—————

20.04.2015 13:13

Karlovarská růžička, 17. dubna, Karlovy Vary

DARINA PIŠLOVÁ ZE TŘÍDY UČ. JARMILY VALENTOVÉ obsadila v soutěži Karlovarská růžička (Hra na klavír) 2. MÍSTO ve II. kategorii  (Karlovy Vary, 17. dubna 2015) GRATULUJEME!

—————

18.04.2015 20:43

Ústřední kolo soutěže ZUŠ - zpěv, 17. dubna, Turnov

Gratulujeme! MATĚJ SAINER ZE TŘÍDY UČ. XENIE PODOLCHOVÉ získal v Ústředním kole soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu 3. CENU. Klavírní spolupráce uč. MARKÉTA LOSKOTOVÁ. (Turnov, 17. dubna 2015)

—————

14.04.2015 10:58

Úspěch na soutěži Pro Bohemia Ostrava

GRATULUJEME SOFII POPOVÉ A PANÍ UČ. ALENĚ HEJDOVÉ K VÝRAZNÉMU ÚSPĚCHU NA SOUTĚŽI PRO BOHEMIA OSTRAVA 2015 (10. – 12. DUBNA 2015)

—————

07.04.2015 11:32

Umístění našich žáků - okresní kolo, taneční obor

Gratulujeme soutěžícím II. kategorie s choreografií SNĚŽÍ? SNĚŽÍ! (uč. Renata Kiršnerová) k postupu do krajského kola soutěže ZUŠ.   Ocenění získaly i další choreografie: ČERVENÁ KARKULKA (II. kategorie, uč. Jakub Henzl) - ocenění za skupinové vyjádření obrazu lesa V ZAJETÍ POCITŮ (V....

—————

07.04.2015 11:31

Krajské kolo soutěže ZUŠ - zpěv, úterý 17. března, ZUŠ Ústí nad Labem

GRATULUJEME ŽÁKŮM, KTEŘÍ NAŠÍ ŠKOLU REPREZENTOVALI V KRAJSKÉM KOLE PĚVECKÉ SOUTĚŽE ZUŠ (ÚTERÝ 17. BŘEZNA, ÚSTÍ NAD LABEM)   MATĚJ SAINER 1. MÍSTO S POSTUPEM DO CELOSTÁTNÍHO KOLA (VI. KATEGORIE), uč. Podolchová DUO KLÁRA A JIŘÍ MORAVCOVI 1. MÍSTO (I. KATEGORIE), uč. Boháčková JIŘÍ MORAVEC 2....

—————