Teplické flautohry 2024
Graulujeme k úspěchům všem žákům a pedagogům, kteří se ve dnech 26.-28. dubna 2024 zúčastnili soutěže Teplické flautohry 2024, pořádanou teplickou konzervatoří.
Graulujeme k úspěchům všem žákům a pedagogům, kteří se ve dnech 26.-28. dubna 2024 zúčastnili soutěže Teplické flautohry 2024, pořádanou teplickou konzervatoří.
Žákyně Markéta Sladkovská ze třídy uč. Hany Tölgové se v pátek 26. dubna 2024 zúčastnila Ústředního kola soutěže ZUŠ ve hře na klavír, které se konalo v Praze.
Získala 2. cenu v VI. kategorii.
Gratulujeme!
V ZUŠ Teplice se ve čtvrtek 11. dubna 2024 uskutečnilo krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje. Soutěže se zúčastnili i naši žáci se svými učiteli a získali krásné ceny!
Gratulujeme!
Žákyně naší školy cestovala až do Ostravy, kde se 4. - 7. dubna konal již 22. ročník mezinárodní interpretační soutěže Pro Bohemia. A byla úspěšná:
Cecílie LADOVÁ: 2. CENA
II. kategorie, hra na zobcovou flétnu
pedagog: Marie Vencourová
cembalový doprovod uč. Štěpánka Skalická
Gratulujeme!
Žáci ze třídy uč. Bohdany Sanktusové se v pátek 5. dubna 2024 zúčastnili krajského kola soutěže ZUŠ ve hře na kytaru, které se uskutečnilo v ZUŠ E. Randové v Ústí nad Labem.
Kategorie 0.b) (do 9 let) Huf Zbyněk: 1. cena
Kategorie 0.c) (do 10 let) Hajíček Kryštof: 1. cena
I. kategorie (do 11 let) Matějková Veronika: 1. cena s postupem
IV. kategorie (do 14 let) Fujanová Růžena Ema: 1. cena s postupem
Márová Veronika: 2. cena
Komorní hra – I. kategorie (do 12 let)
Kvarteto (Matějková, Matoušek, Smíšovský, Smíšovská)
1. cena
Žáci s postupem budou soutěžit v Ústředním kole soutěže, které se uskuteční 24. - 26. května 2024 v Mostě.
Všem žákům i paní učitelce gratulujeme!
Naši žáci se zúčastnili krajského kola soutěže ZUŠ ve hře na klavír, kde získali mnohá ocenění.
Žákům i pedagogům gratulujeme a přejeme hodně motivace a sil do další umělecké práce. Markétě Sladkovské dále hodně energie pro přípravu do ústředního kola soutěže!
Žáci naší školy se zúčastnili soutěžní přehlídky Kytarové pódium 2024, která se konala v sobotu 23. března 2024 na teplické konzervatoři.
Zbyněk Huf - 1. místo (uč. Sanktusová)
Růžena Ema Fujanová - 2. místo (uč. Sanktusová)
Veronika Matějková - 3. místo (uč. Sanktusová)
Veronika Márová - čestné uznání (uč. Sanktusová)
Anna Trunin - diplom za účast (uč. Koppová)
uč. Bohdana Sanktusová - diplom za vynikající pedagogickou přípravu
Děkujeme za reprezentaci!
Vlevo jsou zveřejněny výsledky našich žáků v okresním kole soutěže ZUŠ (hra na kytaru), které se uskutečnilo v pátek 15. března 2024 v ZUŠ Dubí.
Všem zúčastněným gratulujeme!
(Podrobné výsledky jsou zveřejněny na stránce www.soutezezus.cz)
Vlevo jsou zveřejněny výsledky našich žáků v okresním kole soutěže ZUŠ (hra na smyčcové nástroje), které se uskutečnilo ve středu 13. března 2024 v koncertním sále ZUŠ Teplice.
Všem zúčastněným gratulujeme!
(Podrobné výsledky jsou zveřejněny na stránce www.soutezezus.cz)
Růžena Ema Fujanová ze třídy paní uč. Bohdany Sanktusové se v Praze v sobotu 9. března 2024 zúčastnila XV. ročníku celonárodní kytarové soutěže a získala čestné uznání.
Růžena Ema Fujanová čestné uznání (soutěžila ve 3. kategorii).
GRATULUJEME!
Vlevo jsou zveřejněny výsledky našich žáků v okresním kole soutěže ZUŠ (hra na klavír), které se uskutečnilo ve středu 6. března 2024 v koncertním sále ZUŠ Teplice.
Všem zúčastněným gratulujeme!
(Podrobné výsledky jsou zveřejněny na stránce www.soutezezus.cz)
Matyáš Sanktus ze třídy paní uč. Xenie Podolchové se v sobotu 20. ledna 2024 zúčastnil pěvecké soutěže Allegro 2024 v Praze, kde získal 2. místo.
Výkon žáka podpořila klavírním doprovodem paní uč. Markéta Loskotová.
Gratulujeme!
Yaroslav Zaporozhskyy
(ze třídy uč. Markéty Loskotové)
se v sobotu 9. prosince 2023 zúčastnil klavírní soutěže „Antonín Dvořák mladým”, která se konala v Praze.
Získal ocenění ve
ZLATÉM PÁSMU.
Gratulujeme!
VIOLONCELLOVÁ SOUTĚŽ JANA VYCHYTILA
Žákyně naší školy se zúčastnila 1 7 . ročníku
MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE „ JANA VYCHYTILA “
(1 9 . listopadu 2023, Praha ),
která je určena pro mladé violoncellisty
DARIIA DOVBYSH
• 1. MÍSTO / 1. KATEGORIE •
žákyně ze třídy
UČ. JANY VINTROVÉ
GRATULUJEME!
Dva komorní soubory naší školy se zúčastnily národního kola soutěže základních uměleckých škol, které se konalo 28. - 30. dubna 2023 ve Františkových Lázních.
Smyčcové Dioptrio: uč. Iva Jungová
Vilém Holásek, Justýna Novotná, Aneta Trnková
2. cena
Klavírní trio ZUŠ Teplice: uč. Petra Rýčová
Matěj Kadlec, Anežka Prosková, Markéta Sladkovská
1. cena
G R A T U L U J E M E !
13. ročníku soutěže Teplické flautohry se ve dnech 28. - 30. dubna 2023 zúčastnilo hned několik našich žáků. Soutěž se koná na teplické konzervatoři.
Flautobanda (C. Ladová, B. Goffa, D. Žemličková, M. Brož)
- 1. místo, 3. kategorie komorních souborů, uč. Marie Vencourová
Julie Kozová - 1. místo v 0. kategorii, uč. M. Vencourová
Jakub Skalický - 1. místo v 1. kategorii, uč. M. Vencourová
Barbora Goffa - 1. místo v 5. kategorii, uč. Miroslava Ladová
Cecílie Ladová - 1. místo v 6. kategorii, uč. M. Vencourová
K úspěchům gratulujeme!
Dvě žákyně ze třídy paní uč. Bohdany Sanktusové se v Praze ve dnech 28. a 29. dubna 2023 zúčastnily XIV. ročníku celonárodní kytarové soutěže.
Veronika Matějková - 3. cena
1. kategorie
Růžena Ema Fujanová - 3. cena
2. kategorie
GRATULUJEME!
Naši žáci se zúčastnili celostátní soutěžní přehlídky Mládí a Bohuslav Martinů, která se konala 25. - 27. dubna 2023 v Poličce. A byli úspěšní:
Dariia Dovbish (violoncello): zlaté pásmo
uč. Jana Vintrová, klavírní doprovod uč. Iva Davidová
Vilém Holásek (violoncello): zlaté pásmo a cena za interpretaci skladby La Folia
uč. Jana Vintrová, klavírní doprovod uč. Iva Davidová
Maciej Jaromír Kohlíček (klavír): stříbrné pásmo a cena za interpretaci skladby Sonatina
uč. Iva Davidová
Yaroslav Zaporohskyy (klavír): bronzové pásmo
uč. Markéta Loskotová
Gratulujeme!
20. - 23. dubna 2023, Liberec
"FLAUTOBANDA"
Cecílie Ladová, Barbora Goffa, Daniela Žemličková, Matěj Brož
uč. Marie Vencourová
1. MÍSTO / III. KATEGORIE - Soubory zobcových fléten
"TROMBONE TROOP"
(ZUŠ Teplice, ZUŠ Litvínov)
za ZUŠ Teplice:
Tomáš Eminger, Jiří Podolský
uč. Jakub Vogel
1. MÍSTO
A ZVLÁŠTNÍ CENA POROTY ZA MIMOŘÁDNOU
INTERPRETACI SKLADBY / VI. KATEGORIE - Soubory žesťových nástrojů
!!! GRATULUJEME !!!
Na Bílou sobotu, 8. 4. 2023, se v Lounech konala taneční soutěž Elitery opět za účasti našich malých i velkých tanečnic.
Za své skvělé výkony si odvezly krásné ceny:
Vzpomínky - 1. místo
To be loved - 1. místo
Samy spolu - 3. místo
Slůňata - 3. místo
Žačkám a uč. Andree Medzanské gratulujeme!!!
Naši žáci a pedagogové vyjeli do daleké Ostravy, kde se konal 21. ročník mezinárodní interpretační soutěže Pro Bohemia. A byli úspěšní:
Anežka PROSKOVÁ: 2. CENA
II. kategorie, hra na violoncello
pedagog: Marat Šajachmetov
klavírní doprovod uč. Marie Al-Ashhabová
Vojtěch RAKAŠ: 3. CENA
II. kategorie, hra na saxofon
pedagog: Radoslava Kunčarová
klavírní doprovod uč. Markéta Loskotová
Gratulujeme!
Žákyně ze třídy uč. Anrey Medzanské se v neděli 2. dubna 2023 zúčastnily taneční soutěže CDT, jejíž krajské kolo se konalo v Ústí nad Labem. V kategorii Art dance získaly dvě první místa a postup na červnové mistrovství Čech.
Choreografie:
Samy spolu - 1. místo
To be loved - 1. místo
Gratulujeme!
Soutěž zaměřená na dřevěné dechové nástroje se konala 31. 3. 2023 v Litvínově (1.4. posuzování on-line nahrávek), naši žáci se umístili:
Veronika Vojáčková (VI. kategorie): 3. CENA
příčná flétna, uč. Tereza Šlechtová
korepetice uč. Jana Pochobradská
Barbora Goffa (IV.a kategorie): 1. CENA
hoboj, uč. Miroslava Ladová
korepetice uč. Jana Pochobradská
Viktorie Fürstová (IV.a kategorie): 3. CENA
hoboj, uč. Miroslava Ladová
korepetice uč. Jana Pochobradská
Vojtěch Rakaš (on-line nahrávka): 2. CENA
saxofon, uč. Radoslava Kunčarová
korepetice uč. Markéta Loskotová
Gratulujeme!
Sobota 1. dubna, Konzervatoř Teplice
Hra na kytaru: soutěžní přehlídka
Veronika Matějková - zlaté pásmo (uč. Sanktusová)
a ocenění za citlivou interpretaci
Růžena Ema Fujanová - zlaté pásmo (uč. Sanktusová)
a ocenění za hudebně výrazný projev
Michal Drvota - bronzové pásmo (uč. Sanktusová)
a ocenění za pěkné odstínění hlasů
uč. Bohdana Sanktusová - diplom vynikajícímu pedagogovi
Hra na smyčcové nástroje: účastníci nesoutěžní přehlídky
Třída uč. Ivy Jungové (housle):
Aneta Trnková a Jan Vintr Třída
uč. Jany Vintrové (violoncello):
Maria Dovbysh a Radovan Habětínek
Žáci uč. Jiřiny Schillerové se zúčastnili krajského kola ve hře na akordeon, které se konalo v ZUŠ Štětí dne 31. 3. 2023 a přivezli následující výsledky:
Janek Farda (I. kategorie): 2. cena
Alexandr Trenda (II. kategorie): 2. cena
Jan Zvěřina (VI. kategorie): 2. cena
Gratulujeme!
Taneční skupiny uč. Andrey Medzanské se zúčastnily soutěže Best World Dance Group, která se konala v sobotu 25. března 2023 v Praze a získaly jednu 2. cenu a dvě 3. ceny.
Gratulujeme!
Dvě komorní tria naší školy se zúčastnila krajského kola soutěže, které pořádala v sobotu 25. března 2023 ZUŠ Litoměřice. Obě tria si odvezla první ceny - gratulujeme!
Klavírní trio ZUŠ Teplice:
Anežka Prosková, Matěj Kadlec a Markéta Sladkovská
uč. Petra Rýčová
1. cena s postupem do Ústředního kola
Smyčcové Dioptrio
Justýna Novotná, Aneta Trnková a Vilém Holásek
uč. Iva Jungová
1. cena, náhradník do Ústředního kola
Matyáš SANKTUS ze třídy uč. Xenie Podolchové se v pondělí 20. března 2023 zúčastnil soutěže Karlovarský Skřivánek. V kategorii A2 získal krásnou 2. CENU.
Klavírní doprovod: uč. Markéta Loskotová
ŽÁCI Z PĚVECKÉ TŘÍDY UČ. XENIE PODOLCHOVÉ SE ÚSPĚŠNĚ ZÚČASTNILI PĚVECKÉ SOUTĚŽE LÍPA CANTANTES, KTERÁ SE USKUTEČNILA V PÁTEK 17. BŘEZNA 2023 V ZUŠ ČESKÁ LÍPA.
ZÍSKALI:
YELYZAVETA KAIRSKÁ (3. KATEGORIE): 2. CENA
ANTONIE ŠPALKOVÁ (2. KATEGORIE): 3. CENA
ZUZANA RENNEROVÁ
A MATYÁŠ SANKTUS:
ČESTNÉ UZNÁNÍ
KLAVÍRNÍ DOPROVOD ŽÁKŮ:
UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ
GRATULUJEME!
Žák ZUŠ TEPLICE
ze třídy p. uč.
uspěl u talentových zkoušek
a byl přijat ke studiu na
V prvním krajském kole uspěli žáci Matyáš Sanktus (uč. Pavlis) a Jan Pekáč (uč. Jaffe) oceněním ve stříbrném pásmu.
Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!
Obor skladba se v naší ZUŠ vyučuje teprve od školního roku 2021/2022.
Krajského kola soutěže ZUŠ (6. 3. 2023 v ZUŠ F.L. Gassmanna v Mostě) se zúčastnily dva soubory naší školy (Flautobanda uč. Marie Vencourové a Trombone Troop uč. Jakuba Vogela (soubor žáků ZUŠ Litvínov a ZUŠ Teplice)). Oba soubory postoupily do Ústředního kola, které se uskuteční 20. - 23. 4. 2023 v Liberci.
Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!
ALLEGRO 2023
ŽÁKYNĚ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNILA 14. ROČNÍKU SOUTĚŽE
„ALLEGRO 2023“ (21. - 22. leden 2023, Kaiserštejnský palác, Praha),
KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ ZPĚVÁKY A INSTRUMENTALISTY.
ANTONIE ŠPALKOVÁ
• 1. MÍSTO / 4. KATEGORIE - POP •)
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. XENIE PODOLCHOVÉ
GRATULUJEME!
Mezinárodní kytarová soutěž Zruč nad Sázavou 2022
ŽÁKYNĚ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNILA IX. ROČNÍKU
“Mezinárodní kytarové soutěže Zruč nad Sázavou 2022“
RŮŽENA EMA FUJANOVÁ
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. BOHDANY SANKTUSOVÉ
GRATULUJEME!
SOUTĚŽ ZUŠ 2022 – HRA NA DECHOVÉ NÁSTROJE - ÚSTŘEDNÍ KOLO
(19. – 22. května 2022, ZUŠ Jana Hanuše Praha),
VOJTĚCH RAKAŠ - saxofon
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. RADOSLAVY KUNČAROVÉ
CECÍLIE LADOVÁ – zobcová flétna
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. MARIE VENCOUROVÉ
PROKOP PARŮŽEK - klarinet
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. LUKÁŠE ČAJKY
VERONIKA VOJÁČKOVÁ – příčná flétna
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. TEREZY ŠLECHTOVÉ
GRATULUJEME!
DĚKUJEME ZA KLAVÍRNÍ DOPROVOD
UČ. MARKÉTĚ LOSKOTOVÉ, JANĚ POCHOBRADSKÉ
SOUTĚŽ ZUŠ 2022 – SÓLOVÁ A SOUBOROVÁ HRA BICÍCH NÁSTROJŮ - ÚSTŘEDNÍ KOLO
6. KVĚTNA 2022, ZUŠ KARLA MALICHA, HOLICE
JAN PEKÁČ
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. MICHALA MARTINCE
GRATULUJEME!
PRAGuitarra Clásica 2022
ŽÁKYNĚ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNILA MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE
“PRAGuitarra Clásica 2022“
RŮŽENA EMA FUJANOVÁ
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. BOHDANY SANKTUSOVÉ
GRATULUJEME!
MLADÉ PODIUM 202 2 KYTARA
RŮŽENA EMA FUJANOVÁ
• DIPLOM ZA MIMOŘÁDNÝ VÝKON •
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. BOHDANY SANKTUSOVÉ
PROKOP SEBRÁNEK
• DIPLOM ZA MIMOŘÁDNÝ VÝKON •
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. BOHDANY SANKTUSOVÉ
GRATULUJEME!
MLADÉ PODIUM 2022 KYTARA
MICHAL DRVOTA
• DIPLOM ZA VÝBORNÝ VÝKON •
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. BOHDANY SANKTUSOVÉ
KAREL MATOUŠEK
• ABSOLUTNÍ VÍTĚZ •
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. BOHDANY SANKTUSOVÉ
GRATULUJEME!
TEPLICKÉ FLAUTOHRY 2022
22. a 24. duben 2022, Konzervatoř v Teplicích
BARBORA GOFFA
• 1. MÍSTO / sólová hra - 5. KATEGORIE •)
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. MIROSLAVY LADOVÉ
CECÍLIE LADOVÁ
• 2. MÍSTO / sólová hra - 6. KATEGORIE •)
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. MARIE VENCOUROVÉ
FLAUTOBANDA
• 1. MÍSTO / soubory - 2. kategorie •)
SOUBOR ŽÁKŮ ZE TŘÍDY UČ. MARIE VENCOUROVÉ
GRATULUJEME!
ŽÁK ZUŠ TEPLICE
ZE TŘÍDY P. UČ. JANY VINTROVÉ
SE STAL STIPENDISTOU AKADEMIE MENTORINGU UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ
MENART 2022/2023
G R A T U L U J E M E
LITVÍNOVSKÉ DŘEVOHRANÍ 2022 (1.-2. dubna 2022, ZUŠ LITVÍNOV),
MARSHAL BAND
• 1. MÍSTO / SOUBORY, KATEGORIE 5/B •
ŽÁCI ZE TŘÍDY UČ. NADĚŽDY MARŠÁLKOVÉ
ANNA ČURDOVÁ
• 3. MÍSTO / SÓLISTÉ, KATEGORIE 6/A •
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. MARIE VENCOUROVÉ
VERONIKA VOJÁČKOVÁ
• 2. MÍSTO / SÓLISTÉ, KATEGORIE 6/A •
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. TEREZY ŠLECHTOVÉ
MATĚJ BROŽ
• 2. MÍSTO / SÓLISTÉ, KATEGORIE 5/A •
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. MIROSLAVY LADOVÉ
VOJTĚCH RAKAŠ
• 1. MÍSTO / SÓLISTÉ, KATEGORIE 4/A •
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. RADOSLAVY KUNČAROVÉ
GRATULUJEME!
ELITERY 2022
ŽÁCI TANEČNÍHO OBORU ZUŠ TEPLICE SE ZÚČASTNILI
32. ROČNÍKU POHÁROVÉ SOUTĚŽE TANEČNÍCH FORMACÍ
„ELITERY 2022“ (26. - 27. března 2022, Sportovní hala LOUNY),
KTERÁ JE URČENA PRO ŠKOLY, KLUBY A TANEČNÍ SKUPINY
SKUPINA ZUŠ TEPLICE
• 1. MÍSTO / PARKETOVÉ KOMPOZICE MS (DĚTI) •
• 2. MÍSTO / PARKETOVÁ KOMPOZICE VS (DĚTI)•
• 2. MÍSTO / PARKETOVÁ KOMPOZICE VS (JUNIOŘI) •
ŽÁCI ZE TŘÍDY UČ. ANDREY MEDZANSKÉ
GRATULUJEME!
SOUTĚŽ ZUŠ 2022 SÓLOVÁ A SOUBOROVÁ
HRA BICÍCH NÁSTROJŮ - KRAJSKÉ KOLO
OLIVER HOFSTETTER
• 2. CENA / 1. KATEGORIE •
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. PAVLA WEINELTA
JAN PEKÁČ
• 1. CENA (postup do ústředního kola) / 4. KATEGORIE •
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. MICHALA MARTINCE
JAN HOLUB
• 2. CENA / 6. KATEGORIE •
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. PAVLA WEINELTA
GRATULUJEME!
SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA TANEČNÍHO OBORU
ŽÁCI ZUŠ TEPLICE SE ZÚČASTNILI
„SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY TANEČNÍHO OBORU“
(22. březen 2022, Městské divadlo ŽATEC),
KTERÁ JE URČENA MLADÝM TANEČNÍKŮM.
2. + 3. ROČNÍK TO
• ZLATÉ PÁSMO (návrh na postup do krajského kola) / Kategorie: II. Dětská taneční tvorba •)
ŽÁCI ZE TŘÍDY UČ. RENATY KIRŠNEROVÉ
4 . ROČNÍK TO
• STŘÍBRNÉ PÁSMO / Kategorie: II. Dětská taneční tvorba •)
ŽÁCI ZE TŘÍDY UČ. RENATY KIRŠNEROVÉ
5. ROČNÍK TO
• ZLATÉ PÁSMO (postup do krajského kola) / Kategorie: III. Taneční tvorba a interpretace •)
ŽÁCI ZE TŘÍDY UČ. ANDREY MEDZANSKÉ
7. ROČNÍK A II. STUPEŇ TO
• BRONZOVÉ PÁSMO/ Kategorie: IV. Taneční tvorba a interpretace •)
ŽÁCI ZE TŘÍDY UČ. ANDREY MEDZANSKÉ
GRATULUJEME!
BLAHOPŘEJEME UČ. RENATĚ KIRŠNEROVÉ
K OCENĚNÍ POROTY ZA PEDAGOGICKÉ VEDENÍ
SOUTĚŽ ZUŠ 2022 – SÓLOVÝ A KOMORNÍ ZPĚV
KRAJSKÉ KOLO
ČTYŘI ŽÁKYNĚ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNILY
„SOUTĚŽE ZUŠ 2022 – Sólový a komorní zpěv“ (24. března 2022, ZUŠ Ústí nad Labem),
KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ ZPĚVÁKY.
KATEŘINA NOVÁKOVÁ
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. GALINY PROKLOVÉ
DORA NĚMCOVÁ
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY MORAVCOVÉ
JULIE NÁVORKOVÁ
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY MORAVCOVÉ
VERONIKA ČERNÁ
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY MORAVCOVÉ
GRATULUJEME!
DĚKUJEME ZA KLAVÍRNÍ DOPROVOD
UČ. MARKÉTĚ LOSKOTOVÉ, ALENĚ HEJDOVÉ
BEETHOVENOVY TEPLICE 2022
ŽÁKYNĚ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNILA SOUTĚŽE
„BEETHOVENOVY TEPLICE 2022“ (19. a 20. březen 2022, Konzervatoř v Teplicích),
KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ HUDEBNÍKY HRAJÍCÍ NA KLAVÍR.
MARKÉTA SLADKOVSKÁ
• ČESTNÉ UZNÁNÍ / 2. KATEGORIE •)
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. MARKÉTY LOSKOTOVÉ
GRATULUJEME!
SOUTĚŽ ZUŠ 2022 – HRA NA DECHOVÉ NÁSTROJE
OKRESNÍ KOLO
ZOBCOVÁ FLÉTNA
BARBORA GOFFA
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. MIROSLAVY LADOVÉ
CECÍLIE LADOVÁ
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. MARIE VENCOUROVÉ
PŘÍČNÁ FLÉTNA
DANIELA ŽEMLIČKOVÁ
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. PŘEMYSLA CHALOUPKY
VERONIKA VOJÁČKOVÁ
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. TEREZY ŠLECHTOVÉ
ANNA ČURDOVÁ
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. MARIE VENCOUROVÉ
KATEŘINA KARAFIÁTOVÁ
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. PŘEMYSLA CHALOUPKY
HOBOJ
MATĚJ BROŽ
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. MIROSLAVY LADOVÉ
KLARINET
PROKOP PARŮŽEK
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. LUKÁŠE ČAJKY
SAXOFON
VOJTĚCH RAKAŠ
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. RADOSLAVY KUNČAROVÉ
PETR SIM
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. LUKÁŠE ČAJKY
TRUBKA
PETR KŘÍŽ
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. KARLA VENCOURA
FRANTIŠEK TOMÁŠ
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. KARLA VENCOURA
DOMINIK VAJNLICH
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. KARLA VENCOURA
MATYÁŠ DOLEŽAL
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. KARLA VENCOURA
GRATULUJEME!
DĚKUJEME ZA KLAVÍRNÍ DOPROVOD
UČ. MARKÉTĚ LOSKOTOVÉ, JANĚ POCHOBRADSKÉ,
ALENĚ HEJDOVÉ, ERICE RANDLOVÉ, SÁŘE PANCHARTKOVÉ
SOUTĚŽ ZUŠ 2022
SÓLOVÁ A SOUBOROVÁ HRA BICÍCH NÁSTROJŮ
OKRESNÍ KOLO
OLIVER HOFSTETTER
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. PAVLA WEINELTA
JAN PEKÁČ
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. MICHALA MARTINCE
JAN HOLUB
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. PAVLA WEINELTA
GRATULUJEME!
SOUTĚŽ ZUŠ 2022 – SÓLOVÝ A KOMORNÍ ZPĚV
OKRESNÍ KOLO
KATEŘINA NOVÁKOVÁ
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. GALINY PROKLOVÉ
DORA NĚMCOVÁ
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY MORAVCOVÉ
JULIE NÁVORKOVÁ
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY MORAVCOVÉ
VERONIKA ČERNÁ
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY MORAVCOVÉ
GRATULUJEME!
DĚKUJEME ZA KLAVÍRNÍ DOPROVOD
UČ. MARKÉTĚ LOSKOTOVÉ, ALENĚ HEJDOVÉ
V 1. ročníku soutěžní přehlídky v oboru hra na klavír
„Antonín Dvořák mladým"
získala naše žákyně
MARKÉTA SLADKOVSKÁ
ze třídy
paní učitelky Markéty Loskotové
OCENĚNÍ VE STŘÍBRNÉM PÁSMU
Gratulujeme!
Soutěž pořádala Společnost Antonína Dvořáka
v ZUŠ Taussigova Praha
ve dnech 4. - 5. prosince 2021.
Naši žáci se s úspěchem zúčastnili celostátního kola soutěže „O cenu společnosti Akord Kvint", která se konala od 14. do 16. října 2021 ve Františkových Lázních.
Umístění žáků:
Vilém Holásek - violoncello, pedagog: Jana Vintrová
1. CENA
Justýna Novotná - housle, pedagog: Iva Jungová
2. CENA
Matěj Kadlec - housle, pedagog: Petra Rýčová
3. CENA
Anežka Prosková - violoncello, pedagog: Marat Šajachmetov
3. CENA
Klavírní doprovod všech žáků: uč. Iva Davidová
VŠEM ŽÁKŮM I PEDAGOGŮM GRATULUJEME!
ÚSPĚCH BIG BANDU
ŽÁCI NAŠEHO BIG BANDU SE V PÁTEK 15. ŘÍJNA 2021 POD VEDENÍM PANA UČITELE LUKÁŠE ČAJKY ZÚČASTNILI MEZINÁRODNÍHO HUDEBNÍHO FESTIVALU V PARDUBICÍCH, KDE ZÍSKALI 2. MÍSTO!
GRATULUJEME!
Mezinárodní houslová soutěž
PhDr. Josefa Micky 2021
ŽÁK NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNIL IX. ROČNÍKU
Mezinárodní houslové soutěže PhDr. Josefa Micky 2 021“
MATĚJ KADLEC
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. PETRY RÝČOVÉ
čestné uznání / II. kategorie • GRATULUJEME!
ŠEST ŽÁKŮ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNILO SOUTĚŽE
„O CENU SPOLEČNOSTI AKORD KVINT“
KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ HUDEBNÍKY HRAJÍCÍ NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE.
MATĚJ KADLEC
1. MÍSTO S POSTUPEM
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. PETRY RÝČOVÉ
JUSTÝNA NOVOTNÁ
1. MÍSTO S POSTUPEM
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. IVY JUNGOVÉ
ANETA TRNKOVÁ
1. MÍSTO
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. IVY JUNGOVÉ
ANEŽKA PROSKOVÁ
1. MÍSTO S POSTUPEM
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY VINTROVÉ
CECÍLIE LADOVÁ
1. MÍSTO
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. JANY VINTROVÉ
VILÉM HOLÁSEK
1. MÍSTO S POSTUPEM
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. JANY VINTROVÉ
GRATULUJEME
BEETHOVENOVY TEPLICE 2021
DVĚ ŽÁKYNĚ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNILY SOUTĚŽE
„BEETHOVENOVY TEPLICE 2021“ (26. a 27. června 2021, Konzervatoř v Teplicích),
KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ HUDEBNÍKY HRAJÍCÍ NA KLAVÍR.
KAROLÍNA M A TĚJ KOVÁ
ČESTNÉ UZNÁNÍ / 2. KATEGORIE •
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. JARMILY VALENTOVÉ
MARKÉTA SLADKOVSKÁ
3. CENA / 2. KATEGORIE •
ŽÁKYNĚ ZE TŘÍDY UČ. MARKÉTY LOSKOTOVÉ
GRATULUJEME!
ŽÁCI
ZUŠ TEPLICE
SE ZÚČASTNILICELOREPUBLIKOVÉ SOUTĚŽE
DŘEVĚNÝCH DECHOVÝCH NÁSTROJŮ
LITVÍNOVSKÉDŘEVOHRANÍ
MATĚJ BROŽ
ČESTNÉ UZNÁNÍ
ZE TŘÍDY P. UČ. MIROSLAVY LADOVÉ
JOSEF FUJAN
1. MÍSTO
ZE TŘÍDY P. UČ. LUKÁŠE ČAJKY
PROKOP PARŮŽEK
2. MÍSTO
ZE TŘÍDY P. UČ. LUKÁŠE ČAJKY
GRATULUJEME
GUSTAV MAHLER PRIZE
Piano Competition 2021
ŽÁKYNĚ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNIL A MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE
Gustav Mahler Prize Piano Competition 2021“
MARKÉTA SLADKOVSKÁ
ŽÁK YNĚ ZE TŘÍDY UČ. MARKÉTY LOSKOTOVÉ
• 3. cena / II. kategorie • GRATULUJEME!
GRATULUJEME
BIG BAND ZUŠTEPLICE
SE ZAPOJIL DO CELOREPUBLIKOVÉSOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY
VIDEOPREZENTACÍ
POŠLI TO DÁL
ZÍSKAL
V KATEGORIIHUDEBNÍCH PREZENTACÍ
3. MÍSTO
Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & Sons
KLAVÍRNÍ SOUTĚŽ
MARKÉTA SLADKOVSKÁ
(ZE TŘÍDY UČ. MARKÉTY LOSKOTOVÉ)
SE ZÚČASTNILA SOUTĚŽE „Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & Sons“
(4. – 6. června 2021), KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ KLAVÍRISTY.
VE IV. KATEGORII ZÍSKALA 4. CENU
GRATULUJEME!
ŽÁKYNĚ ZUŠ TEPLICE
JUSTÝNA NOVOTNÁ
ZE TŘÍDY P. UČ.
IVY JUNGOVÉ
SE STALA
STIPENDISTKOU AKADEMIE MENTORINGU UMĚLECKÉHOVZDĚLÁVÁNÍ
MENART2021/2022
GRATULUJEME
PRAGuitarra Clásica 2021
ŽÁK NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNIL MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE
PRAGuitarra Clásica 2021
SOUTĚŽ PROBĚHLA FORMOU VIDEONAHRÁVEK
KAREL MATOUŠEK
ŽÁK ZE TŘÍDY UČ. BOHDANY SANKTUSOVÉ
• 3. cena / 4. kategorie •
KAREL MATOUŠEK SOUTĚŽIL VE SVÉ KATEGORII SE STUDENTY KONZERVATOŘÍ
GRATULUJEME!
LES CLES D´OR 2021 - VIRTUAL
ŽÁKYNĚ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNILA SOUTĚŽE
„LES CLES D´OR 2021 - VIRTUAL“,
KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ TALENTOVANÉ HUDEBNÍKY.
JOHANKA LADOVÁ
• BRONZE MEDAL •
LEVEL 3, ZE TŘÍDY UČ. IVY JUNGOVÉ
GRATULUJEME!
DĚKUJEME PANÍ UČ. IVĚ DAVIDOVÉ ZA KLAVÍRNÍ SPOLUPRÁCI
Stipendijní program MenART je součástí nadačního fondu Magdaleny Kožené a poskytuje vybraným žákům základních uměleckých škol roční průběžnou stáž u předních uměleckých osobností. Ve výběru pro příští školní rok (2020/2021) jsou i dva žáci naší školy:
MARTIN ŽVACHTA, ZPĚV (UČ. XENIE PODOLCHOVÁ)
– stáž povede paní KATEŘINA KNĚŽÍKOVÁ
KRISTÝNA FIGEROVÁ, VÝTVARNÝ OBOR (UČ. RADKA MÜLLEROVÁ)
– stáž povede pan TOMÁŠ CÍSAŘOVSKÝ
Oběma žákům přejeme, ať je pro ně účast přínosem
a obohacením nejen pro jejich umělecký rozvoj!