Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.


V pondělí 27. září probíhá výuka dle pravidelného rozvrhu.

Call
MenuMENU

×

Úspěchy

Školní rok 2019 / 2020


KLAVÍRNÍ SOUTĚŽ BEETHOVENOVY TEPLICE

20. a 21. června 2020, Konzervatoř Teplice

 

Umístění našich žáků

Markéta Sladkovská – 2. cena v I. kategorii
uč. Markéta Loskotová

 

Darina Pišlová – čestné uznání I. stupně ve III. kategorii
uč. Michaela Hajíčková

Vendula Jilečková – pamětní list, III. kategorie
uč. Markéta Loskotová

Enis Bennour – čestné uznání ve IV. kategorii
uč. Markéta Loskotová

 

VŠEM ÚČASTNÍKŮM SOUTĚŽE, OBZVLÁŠTĚ PŘI ÚČASTI TEPRVE
KRÁTCE PO OBNOVENÍ VÝUKY, GRATULUJEME!!


GRATULUJEME NAŠIM ŽÁKŮM A UČITELŮM,

KTEŘÍ SE ZÚČASTNILI OKRESNÍCH KOL SOUTĚŽE ZUŠ

HRA NA KYTARU: 21. 2. 2020

HRA NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE: 25. 2. 2020

HRA NA KLAVÍR: 27. 2. 2020

 

POSTUPUJÍCÍM ŽÁKŮM PŘEJEME HODNĚ ÚSPĚCHŮ V KRAJSKÉM KOLE!


Výsledky našich žáků: okresní kola soutěže ZUŠ, 2020


ÚSPĚCH NA HUDEBNÍ OLYMPIÁDĚ ČR

ENIS BENNOUR (třída uč. Markéty Loskotové) SE V SOBOTU 8. ÚNORA 2020 ZÚČASTNIL HUDEBNÍ OLYMPIÁDY ČR, KTERÁ SE KONALA V GYMNÁZIU A HUDEBNÍ ŠKOLE HL. M. PRAHY. KROMĚ UMÍSTĚNÍ VE ZLATÉM PÁSMU (KATEGORIE 12 – 15 LET) ZÍSKAL MIMOŘÁDNÉ OCENĚNÍ PRO ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK V INTONACI A RYTMU A ZA INTERAKCI S PUBLIKEM A SEBEJISTÝ PROJEV. SOUČÁSTÍ SOUTĚŽE BYLA KOMPIZICE A ARANŽMÁ VLASTNÍ SKLADBY, ZKOUŠKA Z INTONACE, RYTMU A DĚJIN HUDBY, ZPĚV A HRA NA KLAVÍR.

GRATULUJEME!!


diplom-z-hudebni-olympiady-cr_zlate-pasmo.jpg
diplom-z-hudebni-olympiady-cr_-rytmus-intonace.jpg
diplom-z-hudebni-olympiady-cr_-prace-s-publikem.jpg

ÚSPĚCH NA VIOLONCELLOVÉ SOUTĚŽI

Antonie Zimányiová (V. kategorie) a Vilém Holásek (IV. kategorie) se zúčastnili 14. ročníku Mezinárodní violoncellové soutěže Jana Vychytila, která se konala 29. 1. – 2. 2. 2020 v Praze, a oba žáci získali krásné 4. ceny.

Poděkování a gratulace patří i paní učitelce Janě Vintrové, která žáky připravila, a paní učitelce Ivě Davidové za klavírní doprovod!


diplom-z-violoncellove-souteze-zimanyiova.jpg
diplom-z-violoncellove-souteze-holasek.jpg

ŠKOLNÍ ROK 2018 / 2019


PRAGUE JUNIOR NOTE 2019

Žákyně DARINA PIŠLOVÁ (třída paní učitelky Jarmily Valentové) se zúčastnila klavírní soutěže Prague Junior Note 2019 (14. - 16. června 2019, Praha) a získala krásné 2. místo!

Gratulujeme!


ÚSPĚCH V ÚSTŘEDNÍM KOLE SOUTĚŽE ZUŠ
KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU SMYČCOVÝCH NÁSTROJŮ
17. KVĚTNA 2019, ZUŠ JINDŘICHŮV HRADEC

 

SMYČCOVÉ TRIO ZUŠ TEPLICE
VE SLOŽENÍ

ANETA TRNKOVÁ          – housle

JUSTÝNA NOVOTNÁ     – housle

VILÉM HOLÁSEK            – violoncello

PEDAGOGICKÉ VEDENÍ
uč. IVA JUNGOVÁ a JANA VINTROVÁ

ZÍSKALO V SOUTĚŽI

3. CENU

GRATULUJEME!

uspechy-2019.jpg

ÚSPĚCH V ÚSTŘEDNÍM KOLE SOUTĚŽE ZUŠ
KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU DECHOVÝCH NÁSTROJŮ
27. DUBNA 2019, ZUŠ LIBEREC

KVARTET ZOBCOVÝCH FLÉTEN
FLAUTOBANDA 
VE SLOŽENÍ
KRYŠTOF a MATĚJ BROŽOVI,
CECÍLIE LADOVÁ, KATEŘINA LUKEŠOVÁ
PEDAGOGICKÉ VEDENÍ
UČ. MARIE VENCOUROVÁ

ZÍSKAL V SOUTĚŽI
1. CENU
A
OCENĚNÍ
ZA INTERPRETACI SKLADBY
„TANGO FÜR ELISE“

GRATULUJEME!!

spechy-duben-2019.jpg

TEPLICKÉ FLAUTOHRY 2019

KONZERVATOŘ TEPLICE, 12. - 14. DUBNA 2019

Děkujeme všem žákům, kteří se zúčastnili soutěže Teplické flautohry 2019, za získaná ocenění a skvělou reprezentaci školy. Poděkování patří i jejich učitelům.

CECÍLIE LADOVÁ                          1. MÍSTO, ABSOLUTNÍ VÍTĚZKA SOUTĚŽE

4. KATEGORIE

Vyučující: uč. Marie Vencourová, doprovod: uč. Markéta Loskotová a Bohdana Sanktusová 

KATEŘINA LUKEŠOVÁ                2. MÍSTO

5. KATEGORIE

Vyučující: uč. Marie Vencourová, doprovod: uč. Markéta Loskotová

TEREZA PROCHÁZKOVÁ            3. MÍSTO

3. KATEGORIE

Vyučující: uč. Monika Vášová, doprovod: uč. Jana Pochobradská

FLAUTOBANDA                           1. MÍSTO

II. KATEGORIE, TYP A

Vyučující: uč. Marie Vencourová

TRIO BELLAS DAMAS                  1. MÍSTO

II. KATEGORIE, TYP B

Vyučující: uč. Marie Vencourová, Iva Jungová, Markéta Loskotová a Miroslava Ladová

GRATULUJEME!


LITVÍNOVSKÉ DŘEVOHRANÍ

12. 4. 2019, ZUŠ Litvínov

Kryštof Brož - 2. cena, IV. kategorie

hra na fagot

vyučující: uč. Radovan Skalický

doprovod: uč. Markéta Loskotová

GRATULUJEME!


KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ
KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU SMYČCOVÝCH NÁSTROJŮ
PONDĚLÍ 1. 4. 2019, ZUŠ TEPLICE

 

VIOLONCELLOVÉ DUO                                      1. cena

Violoncellové duo bylo jedním ze dvou absolutních vítězů soutěže, ale soutěžící v dané kategorii nepostupují z krajského kola do kola ústředního.

Antonie Zimányiová a Samuel Jung

uč. Jana Vintrová, II. kategorie

SMYČCOVÉ TRIO                                                1. cena (náhradníci na postup do Ústředního kola)

Justýna Novotná a Aneta Trnková – housle, Vilém Holásek – violoncello

uč. Iva Jungová a Jana Vintrová, II. kategorie

TRIO BELLAS DAMAS                                         1. cena (náhradníci na postup do Ústředního kola)

Cecílie a Johanka Ladovy – zobcová flétna a housle, Vendula Jilečková – klavír

uč. Marie Vencourová, Iva Jungová, Miroslava Ladová a Markéta Loskotová, III. kategorie

GRATULUJEME!

Krajské kolo se konalo 1. 4. 2019 v ZUŠ Teplice
Ústřední kolo se bude konat 17. – 19. 5. 2019 v ZUŠ Jindřichův Hradec
Celková výsledková listina ZDE


KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ

HRA NA AKORDEON

KLIMEŠOVÁ Julie - 2. cena v 0. kategorii

ZVĚŘINA Jan - 2. cena ve II. kategorii

vyučující obou žáků: Jiřina Schillerová

GRATULUJEME!

Krajské kolo se konalo 26. 3. 2019 v ZUŠ Štětí.

Celková výsledková listina ZDE


KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽ ZUŠ

KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU DECHOVÝCH NÁSTROJŮ

KLARINETOVÉ KVARTETO - 1. cena (náhradníci na postup do Ústředního kola)
Julie Emingerová, Ondřej Hoffmann, Šimon Pacák, Prokop Parůžek
uč. Radoslava Kunčarová

KVINTET ZUŠ TEPLICE - 1. cena (náhradníci na postup do Ústředního kola)
Ondřej Buka, Eliška Procházková, Daniela Tauerová, Veronika Vojáčková – příčné flétny
Enis Bennour - klavír
uč. Naděžda Maršálková

FLAUTOBANDA (KVARTET ZOBCOVÝCH FLÉTEN) - 1. cena s postupem do Ústředního kola
Cecílie Ladová, Kryštof a Matěj Brožovi, Kateřina Lukešová
uč. Marie Vencourová

 

GRATULUJEME!

Krajské kolo se konalo 21. 3. 2019 v ZUŠ Litoměřice
Ústřední kolo se bude konat 25. – 28. 4. 2019 v ZUŠ Liberec

Celkové výsledkové listiny zde


kraj
kraj
kraj