Školní rok 2017 / 2018

18.06.2018 10:51

Mezinárodní hudební festival Česká Kamenice, pátek 15. června (Děčín)

Žáci našeho Big Bandu se pod vedením uč. Lukáše Čajky zúčastnili "Mezinárodního hudebního festivalu Česká Kamenice", na němž vystoupili v pátek 15. června v Děčíně.    V rámci přehlídky Big Band obsadil TŘETÍ MÍSTO VE ZLATÉM PÁSMU!   GRATULUJEME!

—————

21.05.2018 10:19

Ústřední kolo soutěže ZUŠ, Hra na bicí nástroje, 18. - 19. května, ZUŠ Holice

VÝSLEDKY NAŠICH ŽÁKŮ - ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ HRA NA BICÍ NÁSTROJE 18. - 19. KVĚTNA 2018, ZUŠ HOLICE   VÁCLAV ŠVESTKA   3. CENA (VII. KATEGORIE) VYUČUJÍCÍ: UČ. PAVEL WEINELT GRATULUJEME!

—————

06.05.2018 20:52

Ústřední kolo soutěže ZUŠ, Hra na dechové nástroje, 3. - 6. května 2018, ZUŠ J. Hanuše, Praha

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA DECHOVÉ NÁSTROJE 3. – 6. KVĚTNA 2018, ZUŠ J. HANUŠE, PRAHA   HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU CECÍLIE LADOVÁ                 – 1. CENA III. KATEGORIE, uč. MARIE VENCOUROVÁ, klavírní...

—————

30.04.2018 11:23

Krajské kolo soutěžní přehlídky TO, pátek 27. dubna, ZUŠ Most

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY TANEČNÍHO OBORU ZUŠ PÁTEK 27. DUBNA 2018, ZUŠ MOST   CHOREOGRAFIE: JARNÍ HRY (2. ROČNÍK) uč. Renata Kiršnerová   BRONZOVÉ PÁSMO CHOREOGRAFIE: ZIMNÍ RADOVÁNKY (1. ROČNÍK) uč. Andrea Medzanská   ČESTNÉ...

—————

30.04.2018 11:06

Ústřední kolo soutěže ZUŠ, Sólový a komorní zpěv, 27. - 29. dubna 2018, ZUŠ Turnov

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ SÓLOVÝ A KOMORNÍ ZPĚV 27. – 29. DUBNA 2018, ZUŠ TURNOV   ANNA HROMÁDKOVÁ  (VI. KATEGORIE)    2. CENA MATĚJ SAINER     (IX. KATEGORIE)    3. CENA   VYUČUJÍCÍ: UČ. XENIE PODOLCHOVÁ KLAVÍRNÍ DOPROVOD:...

—————

23.04.2018 11:30

Flautohry 2018, 20. - 22. dubna 2018, Konzervatoř Teplice

TEPLICKÉ FLAUTOHRY 2018 PÁTEK 20. – NEDĚLE 22. DUBNA, KONZERVATOŘ TEPLICE   CECÍLIE LADOVÁ (uč. Marie Vencourová) 3. KATEGORIE    1. MÍSTO KRYŠTOF BROŽ (uč. Marie Vencourová) 5. KATEGORIE    2. MÍSTO KATEŘINA LUKEŠOVÁ (uč. Marie Vencourová) 5....

—————

23.04.2018 11:30

Karlovarská růžička 2018, ZUŠ Karlovy Vary, 20. - 22. dubna 2018

KARLOVARSKÁ RŮŽIČKA 2018 DARINA PIŠLOVÁ (ZE TŘÍDY UČ. JARMILY VALENTOVÉ) SE ZÚČASTNILA SOUTĚŽE „KARLOVARSKÁ RŮŽIČKA“ (20. – 22. dubna 2018), KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ KLAVÍRISTY. VE III. KATEGORII ZÍSKALA 3. CENU. GRATULUJEME!

—————

09.04.2018 10:26

Pro Bohemia 2018, Janáčkova konzervatoř Ostrava, 5.-8. dubna 2018

ÚSPĚCH V MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽI PRO BOHEMIA OSTRAVA 2018 (5. – 8. DUBNA 2018, JANÁČKOVA KONZERVATOŘ OSTRAVA)   VENDULA JILEČKOVÁ KLAVÍR, I. KATEGORIE uč. MARKÉTA LOSKOTOVÁ ČESTNÉ UZNÁNÍ I. STUPNĚ GRATULUJEME!

—————

28.03.2018 09:45

Krajské kolo soutěže ZUŠ, Hra na bicí nástroje, 27. března, ZUŠ Chomutov

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA BICÍ NÁSTROJE ÚTERÝ 27. BŘEZNA, ZUŠ CHOMUTOV   HRA NA BICÍ SOUPRAVU JAN PEKÁČ      – 2. CENA – I. KATEGORIE, uč. MICHAL MARTINEC JAN HOLUB     – 3. CENA – II. KATEGORIE, uč. PAVEL WEINELT VÁCLAV...

—————

26.03.2018 10:59

Krajské kolo soutěže ZUŠ, Hra na dechové nástroje, 23. března, ZUŠ Litvínov

PŘÍČNÁ FLÉTNA DANIELA TAUEROVÁ – 2. CENA – IV. KATEGORIE, UČ. NADĚŽDA MARŠÁLKOVÁ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ VERONIKA VOJÁČKOVÁ – 2. CENA – V. KATEGORIE, UČ. NADĚŽDA MARŠÁLKOVÁ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ JOSEF FUJAN – 2. CENA – VIII....

—————