Školní rok 2016 / 2017

26.06.2017 11:20

Prague Junior Note 2017, 23. - 25. června, Praha

GRATULUJEME K ÚSPĚCHŮM NA KLAVÍRNÍ SOUTĚŽI  PRAGUE JUNIOR NOTE 2017, KTERÉ SE ZÚČASTNILY DVĚ ŽÁKYNĚ NAŠÍ ZUŠ:   DARINA PIŠLOVÁ (II. KATEGORIE, UČ. JARMILA VALENTOVÁ) 3. CENA   TEREZA JIROŠOVÁ (VI. KATEGORIE, UČ. JARMILA VALENTOVÁ) ČESTNÉ UZNÁNÍ   SOUTĚŽ SE KONALA...

—————

22.05.2017 09:44

Ústřední kolo soutěže ZUŠ, Hra na kytaru, 19. - 21. května, ZUŠ Plzeň

ÚSPĚCH V ÚSTŘEDNÍM KOLE SOUTĚŽE ZUŠ V ÚSTŘEDNÍM KOLE SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA KYTARU, KTERÉ SE KONALO 19. – 21. KVĚTNA V ZUŠ PLZEŇ, SOUTĚŽIL I ŽÁK NAŠÍ ŠKOLY:   KAREL MATOUŠEK (III. kategorie) uč. Bohdana Sanktusová 3. CENA   GRATULUJEME!!!

—————

22.05.2017 09:43

Karlovarská růžička, 19. - 21. května, ZUŠ Karlovy Vary

KARLOVARSKÁ RŮŽIČKA 2017    TŘI ŽÁKYNĚ NAŠÍ ŠKOLY SE ZÚČASTNILY SOUTĚŽE „KARLOVARSKÁ RŮŽIČKA“ (19. – 21. května 2017), KTERÁ JE URČENA PRO MLADÉ KLAVÍRISTY.   ZUZANA SHI                 •ČESTNÉ...

—————

15.05.2017 09:44

Ústřední kolo - hra na smyčcové nástroje, 11. - 14. května, ZUŠ Liberec

V ÚSTŘEDNÍM KOLE SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE, KTERÉ SE KONALO 11. – 14. KVĚTNA V ZUŠ LIBEREC, SOUTĚŽIL I ŽÁK NAŠÍ ŠKOLY:   SAMUEL JUNG (hra na violoncello, II. kategorie) uč. Jana Vintrová   2. CENA   Klavírní doprovod uč. Iva Davidová GRATULUJEME!!!

—————

15.05.2017 09:43

Broumovská klávesa, 5. - 7. května, Broumov

BROUMOVSKÁ KLÁVESA 2017 (5. – 7. KVĚTNA 2017, BROUMOV)   SOFIE POPOVA – HRA NA KLAVÍR, II. KATEGORIE • 3. CENA – ODBORNÁ POROTA • • 3. CENA – STUDENTSKÁ POROTA •   (UČ. ALENA HEJDOVÁ) GRATULUJEME!

—————

24.04.2017 10:44

Ústřední kolo, Hra na klavír, ZUŠ Taussigova Praha, 20. - 23. dubna

V ÚSTŘEDNÍM KOLE SOUTĚŽE ZUŠ VE HŘE NA KLAVÍR, KTERÉ SE KONALO 20. – 23. DUBNA V ZUŠ TAUSSIGOVA - PRAHA, ZÍSKALA   SOFIE POPOVA (uč. Alena Hejdová)   1. MÍSTO v VI. kategorii   GRATULUJEME!!!

—————

24.04.2017 10:43

Flautohry a Litvínovské dřevohraní

TEPLICKÉ FLAUTOHRY 2017 PÁTEK 21. – NEDĚLE 23. DUBNA, KONZERVATOŘ TEPLICE CECÍLIE LADOVÁ (uč. Monika Vášová) 2. KATEGORIE    2. MÍSTO   LITVÍNOVSKÉ DŘEVOHRANÍ 2017 PÁTEK 21. DUBNA, ZUŠ LITVÍNOV DECHOVÉ TRIO (uč. Radoslava Kunčarová) BARBORA BACHOVÁ, PROKOP PARŮŽEK –...

—————

10.04.2017 16:23

Výsledky - Krajská přehlídka VO, pátek 7. dubna, Reg. muzeum Teplice

Krajská porota přehlídky VO pátek 7. dubna 2017 Regionální muzeum Teplice   Postupy do ústředního kola:   Kategorie - Jednotlivé práce: "Pod ledem", "Pohybová studie" - obě Alina Mamedova (uč. Milada Linhartová)   Kategorie - Řady výtvarných prací: "Linka / plocha / hmota" "Napříč...

—————

10.04.2017 10:40

Pro Bohemia 2017, Janáčkova konzervatoř Ostrava, 7. - 9. dubna 2017

  Na mezinárodní soutěži Pro Bomemia 2017, která se konala 7. - 9. dubna 2017 v Ostravě (Janáčkova konzervatoř)   získal   Matěj Sainer (zpěv, III. kategorie)   3. cenu   (uč. Xenie Podolchova, klavírní doprovod uč. Markéta Loskotová).   GRATULUJEME!

—————

10.04.2017 10:39

Krajské kolo soutěže ZUŠ, hra na kytaru, pátek 7. dubna, ZUŠ Most

  KATEGORIE: 0.C) VONDROUŠOVÁ EMA uč. Jan Mareš 1. místo KATEGORIE: I. FUJAN FRANTIŠEK ADAM uč. Bohdana Sanktusová 1. místo KATEGORIE:...

—————