Zahájení školního roku

29.03.2017 22:07

Začátek školního roku je již za námi, přesto však stojí za to si ho trochu připomenout. Pojďme na to.

Big Band naší ZUŠ, který vede pan učitel Lukáš Čajka, vystoupil hned na samotném začátku školního roku. V pátek 4. září žáci orchestru svými skladbami rozezněli Den Ústeckého kraje v Ústí nad Labem.

Žáci orchestru Gaudeamus pod vedením pana učitele Martina Říhovského vystoupili se svým programem v Novosedlicích na akci "Ukončení motorkářské sezony 2015" (sobota 26. září).

Ke zhlédnutí byla výstava žáků našeho výtvarného oboru, která se uskutečnila v průběhu měsíce září ve foyeru Domu kultury. Prošli jste okolo?

Teď trochu odbočím od práce našich žáků a učitelů. Dnes již naše škola má krásnou novou čelní fasádu, přesto si ještě v průběhu měsíce září každý příchozí všiml, že bránu do školy tvoří lešení.

Dnes již může každý objevit vedle nové fasády i renovované dveře.

Aleš Hajíček.