Žáci tanečního oboru v Karlových Varech

28.05.2009 16:52

Dne 26.5.2009 jsme byli pozváni na jubilejní desátou přehlídku scénického tance do Karlových Varů.

Téměř celodenní program otevírali žáci ZUŠ Karlovy Vary v Hotelu Thermal spolu s konzervatoří Duncan Centre. Tanečně-výchovné představení bylo pro naše žáky zajímavou  inspirací. Ve dvě hodiny odpoledne, jsme všichni pozvaní hosté zahájili přehlídku tanců před hotelem Thermal. Počasí nám přálo a tak bylo mnoho diváků a především výborná atmosféra. Asi hodinové představení se neobešlo s malým zraněním několika tanečníků, ale všichni statečně dotančili celou choreografii. Po krátkém odpočinku se naši žáci opět připravili na druhý odpolední blok, plný dalších choreografií pozvaných hostů. Atmosféra byla opět výborná a tak se nám tančilo báječně. Na závěr všichni tanečníci obdrželi dárky od pořadatelů celé akce jako vzpomínku a poděkování za účast. Děkuji všem zúčastněným žákům a těším se na další spolupráci.

 

                                                                                                                 Alena Vojtelová

—————

Zpět