Výsledková listina: Okresní kolo, Zpěv, sál ZUŠ Teplice, čtvrtek 1. března

02.03.2018 13:41

 

 

Zvláštní cena poroty za klavírní doprovody: uč. Markéta Loskotová

 

Žáci s postupem budou soutěžit v krajském kole soutěže,

které se bude konat ve středu 21. března v ZUŠ Ústí nad Labem.

 

VŠEM SOUTĚŽÍCÍM I UČITELŮM GRATULUJEM

0. KATEGORIE

ČERNÁ VERONIKA

uč. Jana Moravcová

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

2. CENA

TRNKOVÁ ANETA

uč. Jana Moravcová

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

2. CENA

I. KATEGORIE

LAVIČKOVÁ ANNA

uč. Xenie Podolchova

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

2. CENA

LICHUTINA EKATERINA

uč. Xenie Podolchova

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

2. CENA

VRCULOVÁ TEREZA

uč. Galina Proklová

klavírní doprovod uč. A. Hejdová

2. CENA

II. KATEGORIE

UHLÍŘOVÁ NATÁLIE

uč. Xenie Podolchova

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

2. CENA

MAXOVÁ KATEŘINA

uč. Jana Moravcová

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

2. CENA

ŽVACHTA MARTIN

uč. Xenie Podolchova

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

2. CENA

ALTMANN LUKÁŠ

uč. Galina Proklová

klavírní doprovod uč. A. Hejdová

2. CENA

III. KATEGORIE

SUCHOPÁROVÁ OLGA

uč. Jana Moravcová

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

2. CENA

MATUŠKOVÁ KATEŘINA

uč. Galina Proklová

klavírní doprovod uč. A. Hejdová

2. CENA

IV. KATEGORIE

RŮŽENCOVÁ ELIŠKA

uč. Galina Proklová

klavírní doprovod uč. A. Hejdová

2. CENA

V. KATEGORIE

KOSTINOVÁ MARIE

uč. Galina Proklová

klavírní doprovod uč. A. Hejdová

1. CENA S POSTUPEM

BROŽOVÁ VIKTORIE ELLEN

uč. Jana Moravcová

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

2. CENA

VI. KATEGORIE

HROMÁDKOVÁ ANNA

uč. Xenie Podolchova

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

1. CENA S POSTUPEM

FRIČLOVÁ KATEŘINA

uč. Jana Moravcová

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

2. CENA

IX. KATEGORIE

KNEIFLOVÁ ELIŠKA

uč. Jana Moravcová

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

1. CENA S POSTUPEM

IX. KATEGORIE

SAINER MATĚJ

uč. Xenie Podolchova

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

1. CENA S POSTUPEM

KOMORNÍ ZPĚV – I. KATEGORIE

DUO

LUKÁŠ ALTMANN

TEREZA VRCULOVÁ

uč. Galina Proklová

klavírní doprovod uč. A. Hejdová

1. CENA S POSTUPEM

KOMORNÍ ZPĚV – III. KATEGORIE

PĚVECKÉ DUO 

ANNA HROMÁDKOVÁ

ANNA A. HRUŠKOVÁ

uč. Xenie Podolchova

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

1. CENA S POSTUPEM


 

Zvláštní cena poroty za klavírní doprovody: uč. Markéta Loskotová

 

Žáci s postupem budou soutěžit v krajském kole soutěže,

které se bude konat ve středu 21. března v ZUŠ Ústí nad Labem.

 

VŠEM SOUTĚŽÍCÍM I UČITELŮM GRATULUJEME!

 

—————

Zpět