Výsledková listina: Okresní kolo, Hra na dechové nástroje, Sál ZUŠ Teplice, 7. a 8. března

09.03.2018 12:14

HRA NA PŘÍČNOU FLÉTNU

TAUEROVÁ DANIELA

IV. kategorie

uč. Naděžda Maršálková

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

1. CENA S POSTUPEM

VOJÁČKOVÁ VERONIKA

V. kategorie

uč. Naděžda Maršálková

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

1. CENA S POSTUPEM

PROCHÁZKOVÁ ELIŠKA

VI. kategorie

uč. Naděžda Maršálková

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

2. CENA

KARAFIÁTOVÁ KATEŘINA

VI. kategorie

uč. Přemysl Chaloupka

klavírní doprovod uč. A. Hejdová

2. CENA

RŮŽENCOVÁ ELIŠKA

VII. kategorie

uč. Přemysl Chaloupka

klavírní doprovod uč. A. Hejdová

1. CENA

FUJAN JOSEF

VIII. kategorie

uč. Naděžda Maršálková

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

1. CENA S POSTUPEM

 

HRA NA KLARINET

PACÁK ŠIMON

IV. kategorie

uč. Radoslava Kunčarová

klavírní doprovod uč. E. Randlová

1. CENA S POSTUPEM

BACHOVÁ BARBORA

VIII. kategorie

uč. Radoslava Kunčarová

klavírní doprovod uč. A. Hejdová

1. CENA S POSTUPEM

PARŮŽEK PROKOP

VIII. kategorie

uč. Lukáš Čajka

klavírní doprovod uč. A. Hejdová

1. CENA S POSTUPEM

EMINGEROVÁ JULIE

VIII. kategorie

uč. Radoslava Kunčarová

klavírní doprovod uč. E. Randlová

1. CENA

(náhradnice na pos.)

 

HRA NA FAGOT

BROŽ KRYŠTOF

VII. kategorie

uč. Radovan Skalický

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

1. CENA S POSTUPEM

 

HRA NA SAXOFON

FUJAN JOSEF

VIII. kategorie

uč. Lukáš Čajka

klavírní doprovod uč. T. Borl

1. CENA S POSTUPEM

JELISEJEV DANILA

X. kategorie

uč. Lukáš Čajka

klavírní doprovod H. Kolihová

1. CENA S POSTUPEM

 

HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU

FUJANOVÁ JOHANA EMA

I. kategorie

uč. Naděžda Maršálková

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

1. CENA S POSTUPEM

PROCHÁZKOVÁ TEREZA

II. kategorie

uč. Monika Vášová

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

1. CENA S POSTUPEM

LADOVÁ CECÍLIE

III. kategorie

uč. Marie Vencourová

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

1. CENA S POSTUPEM

CINGL VOJTĚCH

III. kategorie

uč. Monika Vášová

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

2. CENA

CELNÝ PETR

IV. kategorie

uč. Monika Vášová

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

2. CENA

BROŽ MATĚJ

IV. kategorie

uč. Monika Vášová

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

2. CENA

LUKEŠOVÁ KATEŘINA

VI. kategorie

uč. Marie Vencourová

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

1. CENA S POSTUPEM

LINHARTOVÁ ADÉLA

VI. kategorie

uč. Marie Vencourová

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

1. CENA S POSTUPEM

BROŽ KRYŠTOF

VII. kategorie

uč. Marie Vencourová

klavírní doprovod uč. M. Loskotová

1. CENA S POSTUPEM

 

HRA NA TRUBKU

BOUDNÍKOVÁ ADA

III. kategorie

uč. Aleš Hajíček

klavírní doprovod uč. E. Randlová

1. CENA S POSTUPEM

OBOLENSKIY ARSENIY

V. kategorie

uč. Jiří Fečko

klavírní doprovod uč. E. Randlová

1. CENA S POSTUPEM

DOLEŽAL MATYÁŠ

VII. kategorie

uč. Jiří Fečko

klavírní doprovod uč. E. Randlová

1. CENA S POSTUPEM

VOJÁČEK JAN

VII. kategorie

uč. Jiří Fečko

klavírní doprovod uč. E. Randlová

1. CENA S POSTUPEM

LINHART ALBERT

VII. kategorie

uč. Jiří Fečko

klavírní doprovod uč. E. Randlová

1. CENA S POSTUPEM

SLAVÍČEK PAVEL

X. kategorie

uč. Jiří Fečko

klavírní doprovod uč. E. Randlová

1. CENA S POSTUPEM

 

Žáci s postupem budou soutěžit v krajském kole soutěže,

které se bude konat v pátek 23. března v ZUŠ Litvínov.

 

VŠEM SOUTĚŽÍCÍM I UČITELŮM GRATULUJEME!

 

—————

Zpět