Ohlédnutí za adventem

29.03.2017 21:49

V průběhu měsíce prosince se naši žáci představili na mnoha akcích a koncertech a svými uměleckými výkony tak podpořili předvánoční náladu. Hudbou potěšili nejen posluchače, kteří navštívili některý z koncertů  v sále naší školy, slyšet je mohli i návštěvníci některého z koncertů konaných v prostorách Zahradního domu, Diplomatu či Regionálního muzea.

Kromě vlastních akcí Základní umělecké školy se žáci zúčastnili i nejrůznějších předvánočních vystoupení. Pěvecké třídy zazpívaly při rozsvícení vánočních stromků na Zámeckém náměstí či v Proseticích, jejich zpěv obohatil i akci Česko zpívá koledy v nákupním centru Olympia, kde vystoupily společně s Heidi Janků. Z důvodu nepříznivého počasí bylo zrušeno venkovní vystoupení v Lázeňské uličce, žáci si však zrušené vystoupení vynahradili besídkou pro Červený kříž.

Všem žákům za jejich umělecké výkony děkujeme a přejeme jim hodně úspěchů v roce 2014!

Za pedagogy ZUŠ Teplice Aleš Hajíček.

Výběr fotografií:

Cellissimo

Cellissimo – sál Diplomat

Česko zpívá koledy

Česko zpívá koledy – Olympia Teplice

Koncert smyčcového

Koncert smyčcového oddělení – sál ZUŠ

Pěvecké ZD

Koncert pěveckého oddělení – Zahradní důmRokokový sál

Adventní koncert - Rokokový sál

—————

Zpět