Krajské kolo soutěže ZUŠ, Hra na dechové nástroje, 23. března, ZUŠ Litvínov

26.03.2018 10:59

PŘÍČNÁ FLÉTNA

DANIELA TAUEROVÁ – 2. CENA

– IV. KATEGORIE, UČ. NADĚŽDA MARŠÁLKOVÁ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ

VERONIKA VOJÁČKOVÁ – 2. CENA

– V. KATEGORIE, UČ. NADĚŽDA MARŠÁLKOVÁ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ

JOSEF FUJAN – 2. CENA

– VIII. KATEGORIE, UČ. NADĚŽDA MARŠÁLKOVÁ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ

 

 

HRA NA KLARINET

ŠIMON PACÁK – 3. CENA

- IV. KATEGORIE, UČ. RADOSLAVA KUNČAROVÁ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. ERIKA RANDLOVÁ

BARBORA BACHOVÁ – 1. CENA S POSTUPEM

VIII. KATEGORIE, UČ. RADOSLAVA KUNČAROVÁ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. ALENA HEJDOVÁ

PROKOP PARŮŽEK – 1. CENA

VIII. KATEGORIE, UČ. LUKÁŠ ČAJKA, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. ALENA HEJDOVÁ

 

HRA NA FAGOT

KRYŠTOF BROŽ – 1. CENA

VII. KATEGORIE, UČ. RADOVAN SKALICKÝ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ

 

HRA NA SAXOFON

JOSEF FUJAN – 1. CENA S POSTUPEM

VIII. KATEGORIE, UČ. LUKÁŠ ČAJKA, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. TOMÁŠ BORL

DANILA JELISEJEV – 1. CENA S POSTUPEM

X. KATEGORIE, UČ. LUKÁŠ ČAJKA, KLAVÍRNÍ DOPROVOD HELENA KOLIHOVÁ

 

ZVLÁŠTNÍ CENY PRO PEDAGOGY

ZA KLAVÍRNÍ SPOLUPRÁCI: UČ. ALENA HEJDOVÁ a UČ. TOMÁŠ BORL

ZA PEDAGOGICKOU PRÁCI: UČ. LUKÁŠ ČAJKA a uč. RADOSLAVA KUNČAROVÁ

 

 

 

HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU

JOHANA EMA FUJANOVÁ – 2. CENA

I. KATEGORIE, UČ. NADĚŽDA MARŠÁLKOVÁ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ

TEREZA PROCHÁZKOVÁ – 2. CENA

II. KATEGORIE, UČ. MONIKA VÁŠOVÁ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ

CECÍLIE LADOVÁ – 1. CENA S POSTUPEM

CENA ZA PŘIROZENÝ MUZIKÁLNÍ PROJEV

III. KATEGORIE, UČ. MARIE VENCOUROVÁ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ

ADÉLA LINHARTOVÁ – 2. CENA

VI. KATEGORIE, UČ. MARIE VENCOUROVÁ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ

KATEŘINA LUKEŠOVÁ – 2. CENA

VI. KATEGORIE, UČ. MARIE VENCOUROVÁ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ

KRYŠTOF BROŽ – 2. CENA

VII. KATEGORIE, UČ. MARIE VENCOUROVÁ, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. MARKÉTA LOSKOTOVÁ

 

 

HRA NA TRUBKU

ADA BOUDNÍKOVÁ – 2. CENA

III. KATEGORIE, UČ. ALEŠ HAJÍČEK, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. ERIKA RANDLOVÁ

ARSENIY OBOLENSKIY – 3. CENA

V. KATEGORIE, UČ. JIŘÍ FEČKO, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. ERIKA RANDLOVÁ

JAN VOJÁČEK – 2. CENA

VII. KATEGORIE, UČ. JIŘÍ FEČKO, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. ERIKA RANDLOVÁ

MATYÁŠ DOLEŽAL – 3. CENA

VII. KATEGORIE, UČ. JIŘÍ FEČKO, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. ERIKA RANDLOVÁ

ALBERT LINHART – 3. CENA

VII. KATEGORIE, UČ. JIŘÍ FEČKO, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. ERIKA RANDLOVÁ

PAVEL SLAVÍČEK – ČESTNÉ UZNÁNÍ

X. KATEGORIE, UČ. JIŘÍ FEČKO, KLAVÍRNÍ DOPROVOD UČ. ERIKA RANDLOVÁ

 

ŽÁCI S POSTUPEM BUDOU SOUTĚŽIT V ÚSTŘEDNÍM KOLE SOUTĚŽE,

KTERÉ SE BUDE KONAT 3. – 6. KVĚTNA V PRAZE.

VŠEM ŽÁKŮM I UČITELŮM GRATULUJEME!

 

—————

Zpět